• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu oponka (?)

Jadek

New member
Witam. 6 dni po zabiegu pojawiła się u mnie jakas dziwna oponka. Pod jedną stroną żołędzia. Czy to nie za późno na takie coś ? Tzn chodzi o to czy jeśli nie wyrosła 1 czy 2 dni po zabiegu czy teraz to nie za późno. Wygląda to tak : Zippyshare.com
 

Jadek

New member
Czyli chyba nie mam czym się martwić, a co do noszenia go do góry nie wiecie ile mam takie zabieg stosować? Do tej pory to robię.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Chodzilo mi o to co napisane na przed ostatniej czy ostatniej stronie. Aby sprobowac naciagnac napletek na żołądź. Dlaczego? Przeczytaj sobie wlasnie w tym temacie co ci podeslalem.
 

Jadek

New member
Może to nie najgorszy pomysł z tym że jeszcze mnie boli wędzidełko po wydłużeniu i to raczej nie możliwe teraz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No ale nasuwajac napletek na zoladz to wedzidelko jest maksymalnie luzne wiec nie powinno bolec. Co innnego jakbys mial napletek odciagac na max wtedy bedzie ciaglo przy wedzidelku. Im szybciej zejdzie opuchilzna tym lepiej dla ciebie.
 

Jadek

New member
I jeszcze jedno pytanie. Da się jakoś nie wiem zmiękczyć szwy tzn te nie odcięte bo przy przy chodzeniu często gdzieś zaczepią ob żołądż i po prostu strasznie dotkliwie to odczuwam szczególnie ze mam nadwrażliwość.
 

wojta5

New member
Ja sobie poskracałem szwy obcinaczkami do paznokci. Nie za blisko supła, ale na tyle, aby się nie wbijały i nie czuję nic :)

Tylko ostrożnie i zdezynfekuj wszystko.
 

Podobne tematy

Do góry