• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po zabiegu, nie mam pewności...

ez01

New member
Witam, jak w tytule jestem 6 dzień (zabieg 01.04.2022) po zabiegu obrzezania całkowitego, nie mam pewności czy wszystko się dobrze goi i czy mam powody do niepokoju, szczerze boje się żeby wszystko było ok ale czasem aż chce się płakać, zabieg wykonywany w szpitalu na NFZ, w dzien zabiegu byłem już na SOR`ze z powodu krwawienia i i krwiaka, oczywiscie zrobiła sie oponka a na jednej stronie widac przy szyciu te "kuleczki" i boje się że tak zostanie... lekarz po zabiegu przepisał mi tylko tabletki na ból a po wizycie na sorze dostałem jeszcze masc ale miałem smarowac tylko podczas bólu nic więcej nie dostałem (nie ma problemu z sikaniem ani z dotykaniem) penis kiedy może leży ku górze, po toalecie przemywam go szarym mydłem i po octanisept, lekarz mówił tylko ze ma byc czysto i sucho, trochę się tutaj naczytałem i szczerze zacząłem się bać...
Podrzucam fotki do sprawdzenia, wiem ze to dopiero 6 dzien ale wizyte kontrolną mam miec dopiero na koniec miesiąca a nie chce dopiero tam dowiedziec sie ze nie da się już nic zrobić.

 

nope

Well-known member
Nie panikuj bo nic na to nie poradzisz. Nie da sie teraz nic zrobic a jedyna szansa na zmiane czegos to poprawka. Rana ogólnie wygląda ok. Oponki nie masz póki co tylko gdzieniegdzie opuchnięte. Te grudki co masz po lewej stronie to nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy zostaną czy nie. Takie rzeczy dopiero po wygojeniu.
 

arex56

New member
Wydaje mi się że mycie szarym mydłem możesz ograniczyć 1x dziennie narazie, octenisept wystarczy(wg mojego lekarza). Im mniej dotykasz tym lepiej i szybciej się goi. Nie zaglądaj cały czas tam i nie dotykaj.
 

Podobne tematy

Do góry