• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dni po pełnym

suharz

New member
Cześć, minęło właśnie 6 dni po pełnym obrzezaniu, jutro mam wizyte u chirurga co mnie pociął. Bólowo jest raczej OK, opatrunki zmieniane 2-3 razy dziennie ze smarowaniem maścią.

Wiem, że powinno się unormować, ale nie jestem w stanie prosto oddać moczu, tj. nie leci tam gdzie chciałbym żeby leciał tylko podcieka na stony i inna sprawa, że wymaga to ode mnie sporo skupienia, żeby w ogole oddać mocz (jeden szew czasami przesącza przez to). Podejżewam, że może mieć to coś wspólnego z całościowym opuchnięciem prącia.

Jakoś da sie zmniejszyć tą opuchliznę, nie wiem - okładami czy stricte problem z tym będzie i trzeba czekać na lepsze czasy?

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Opuchlizna jest normalna po zabiegu. U ciebie jest lekko opuchnięty pindol i tyle. Nie wiem gdzie ty widzisz jakiś problem szczerze mówiąc. Co do sikania, norma. Wcześniej napletek regulował strumien, teraz leci bezpośrednio z ujscia cewki, wszystko się unormuje. Odsłonięta cewka z czasem przestanie się sklejać i mocz będzie leciał normalnie.
 

suharz

New member
Update,
14 dni, po wizycie u chirurga co mnie operował zalecenie żeby małego dalej trzymać do góry i bez opatrunku.
Po jakichś 2 dniach przestałem czuć, że latam "boso" więc ten dyskomfort był dosłownie chwilowy.
Ostatnimi dniami zaczynają szwy mięknąć i odpadać więc chyba wygląda nieźle.
Opuchlizna to chyba z tego co poczytałem to chłonka więc chyba nie ma sie co przejmować (wyporwadźcie mnie z błędu najwyżej)
pod napletkiem jest jakiś taki bąbelek (wczoraj z tamtąd wypadł szew) ale to chyba sie jeszcze ogarnie myśle.


 

suharz

New member
Update:
Dzień 28, Wygląda że goi sie OK, szwy wypadły, blizna zarośnięta, wzwody nie ciągną.
Zastanawia mnie opuchlizna, czy to napewno opuchlizna/chłonka jeszcze czy coś sie dzieje pod skórą, sa takie twarde kule po lewej i prawej stronie 🇭🇲


 

Podobne tematy

Do góry