• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 miesięcy po operacji, do poprawki?

anon0

New member
Cześć.
Po 5 miesiącach u mnie wygląda to tak: Chodzi mi o tę ciasną linię pod linią szwów, przechodzi jakoś przez połowę obwodu członka, u góry. Z początku, tj. po 1-2 miesiącach od zabiegu, po masturbacji czy stosunku ta linia skóry była lekko podrażniona i piekła, a po 1 dniu schodził naskórek. Aktualnie po masturbacji czy stosunku robi się lekko czerwona, już nie piecze, ale mimo wszystko mnie martwi. Druga sprawa to oponka, możliwe że po poprawce by zeszła? Co byście zrobili?

Użyłem w tym tygodniu plaster silikonowy Blizcare w nadziei, że zmniejszy oponkę i bliznę, ale po 3 dniach noszenia wydaje mi się, że oponka lekko się powiększyła. Mieliście podobne doświadczenia? Jakich plastrów używaliście?

Kaszaki pod żołędziem wyglądają strasznie, ale cóż, nie znalazłem na nie sposobu, trzeba czekać w nadziei, że same znikną.
 

Sebix92

Active member
Cześć.
Po 5 miesiącach u mnie wygląda to tak: Chodzi mi o tę ciasną linię pod linią szwów, przechodzi jakoś przez połowę obwodu członka, u góry. Z początku, tj. po 1-2 miesiącach od zabiegu, po masturbacji czy stosunku ta linia skóry była lekko podrażniona i piekła, a po 1 dniu schodził naskórek. Aktualnie po masturbacji czy stosunku robi się lekko czerwona, już nie piecze, ale mimo wszystko mnie martwi. Druga sprawa to oponka, możliwe że po poprawce by zeszła? Co byście zrobili?

Użyłem w tym tygodniu plaster silikonowy Blizcare w nadziei, że zmniejszy oponkę i bliznę, ale po 3 dniach noszenia wydaje mi się, że oponka lekko się powiększyła. Mieliście podobne doświadczenia? Jakich plastrów używaliście?

Kaszaki pod żołędziem wyglądają strasznie, ale cóż, nie znalazłem na nie sposobu, trzeba czekać w nadziei, że same znikną.
U kogo robiłeś zabieg?
Próbowałeś rozciągać?
Gdzie masz kaszaki?
Tak, ponowny zabieg mógłby zniwelować efekt.
 

anon0

New member
Główka cały czas na wierzchu, szczerze mówiąc to lekarz nie powiedział mi po zabiegu czy powinna się chować, tylko że zostawił ile się dało.

U dr. Wojciecha Cieślikowskiego w Poznaniu.
Na początku próbowałem rozciągać, ale za wiele to nie dawało, może rzeczywiście spróbuję jakoś systematycznie.
Kaszaki widoczne są bardziej na 2/3 zdjęciu, najbardziej je widać przy wzwodzie;/
 

Adamek321

Member
Robiłem u tego samego doktora i u mnie wyglada dokładnie tak samo, ale wydaje
Mi się ze nie dojdzie do żadnego nawrotu stulejki czy cos w tym stylu
 

Radzikowaty95

New member
Ok rozumiem a powiedz mi jeszcze czy masz moze jakis dyskomfort przy chodzeniu albo schylaniu sie, pytam bo ja jestem miesiac po zabiegu wiec jeszcze wszystko sie goi i powiem ci ze czuje bol jak zoledz jest nawierzchu o chodze z opatrunkiem bo inaczej to chodze jakbym narobil w gacie :LOL:
 

pelesos

Active member
Cześć.
Po 5 miesiącach u mnie wygląda to tak: Chodzi mi o tę ciasną linię pod linią szwów, przechodzi jakoś przez połowę obwodu członka, u góry. Z początku, tj. po 1-2 miesiącach od zabiegu, po masturbacji czy stosunku ta linia skóry była lekko podrażniona i piekła, a po 1 dniu schodził naskórek. Aktualnie po masturbacji czy stosunku robi się lekko czerwona, już nie piecze, ale mimo wszystko mnie martwi. Druga sprawa to oponka, możliwe że po poprawce by zeszła? Co byście zrobili?

Użyłem w tym tygodniu plaster silikonowy Blizcare w nadziei, że zmniejszy oponkę i bliznę, ale po 3 dniach noszenia wydaje mi się, że oponka lekko się powiększyła. Mieliście podobne doświadczenia? Jakich plastrów używaliście?

Kaszaki pod żołędziem wyglądają strasznie, ale cóż, nie znalazłem na nie sposobu, trzeba czekać w nadziei, że same znikną.
Chyba chodzi Ci o grudki perliste, jak przeszkadzają to można je usunąć . Zobacz na mojej stronie www.prepmed.pl
 

anon0

New member
Ok rozumiem a powiedz mi jeszcze czy masz moze jakis dyskomfort przy chodzeniu albo schylaniu sie, pytam bo ja jestem miesiac po zabiegu wiec jeszcze wszystko sie goi i powiem ci ze czuje bol jak zoledz jest nawierzchu o chodze z opatrunkiem bo inaczej to chodze jakbym narobil w gacie :LOL:

Szczerze to już nie pamiętam, ale jakoś po tygodniu/dwóch po ściągnięciu opatrunku ten dyskomfort zniknął. Spróbuj nosić ciaśniejsze gacie, żeby się nie ocierał przy chodzeniu.
 
Do góry