• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po POMOCY

max11400

Active member
Półtora miesiąca po zabiegu.


Wypadły mi prawie wszystkie szwy. Niestety od 3 tygodni nie obserwuję żadnego pomniejszenia oponki :( Są na to jakieś maści/ sposoby czy tylko poprawka wchodzi w grę?
Za dużo Ci nie podpowiem, bo jestem pierwszy dzień po zabiegu, ale byłem raczej u dość renomowanego specjalisty bo dr Tondla w Poznaniu, i zalecił mi żeby około 4 tygodnie po zabiegu zacząć stosować maść Silaurum przez około 6 tygodni. Nie powiem Ci jakie efekty daje bo jeszcze nie wiem, ale może poczytaj na internecie albo może ktoś miał tu styczność z tym lekiem i może się wypowiedzieć
 

Amek

Active member
Półtora miesiąca po zabiegu.


Wypadły mi prawie wszystkie szwy. Niestety od 3 tygodni nie obserwuję żadnego pomniejszenia oponki :( Są na to jakieś maści/ sposoby czy tylko poprawka wchodzi w grę?
Contractubex smarować 5 razy dziennie i masować przez min 3 miesiące.

1,5 miesiąca to bardzo krótko, regeneracja trwa dużo dłużej

poprawka to nie w tym przypadku wedlug mnie i jak już to po długim czasie, regeneracja może trwać nawet 9 miesięcy
 

nope

Well-known member
Pozbądz sie juz wszystkich szwów. Oponka to chyba nie oponka tylko wywinięty wewnętrzny napletek. Moze masz zostawione za dużo zewenętrznego? A w wzwodzie jak? Lepiej cos? Naciaga sie ta opona?
 

nope

Well-known member
No to zostaje niestety narazie dbac o blizne i nic wiecej nie wyczarujesz. Jak minie iles tam miesiecy wtedy mozesz zdecydowac, moze z czasem sie ten napletek bedzie normalnie układał. Ja tam w spoczynku bym sie wygladem nie przejmowal :D
 

Podobne tematy

Do góry