• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po POMOCY

nope

Well-known member
Mysle ze nie powinienes denerewować swojego lekarza. Jednak wypada żeby ktoś Cie leczył. Kurde ciezko cos kolego doradzic jak sie nie jest fachowcem :/
 

mati12

Well-known member
Dokładnie Daj znać jak wrócisz co do doktora Mieczysława otwierając pierwszą stronę na necie nie ma zbyt dobrych opinii raczej uchodzi za niemiłego i gburowatego
 

Criss99

Member
Właśnie wyszedłem z SOR, lekarz (inny, młody gość, koło 30tki) powiedział, że wszystko jest w porządku i ze to standardowa opuchlizna po zabiegu i że przejdzie jezeli bede dbał o higienę. Sam nie wiem co o tym myslec
 

mati12

Well-known member
To znaczy że wszystko okej jeżeli nic bazie nie puchnie nie boli po prostu Dbaj o higienę używać Octenisept i nosił mieszanego do góry Czas leczy rany
 

Criss99

Member
Wielkie dzięki za odpowiedz. Zdaję sobie sprawę z tego ze jestem hipochondrykiem w tej kwestii, ale sam rozumiesz jako facet jak wazny jest to dla mnie sprzęt. Dzięki za pomoc jeszcze raz!
 

Criss99

Member
wczoraj zauwazylem ze jestem w stanie schowac oponke z jednej strony dzięki odciągnięciu skóry (tzn w kierunku ściągania napletka z żołędzi). Dzięki temu stworzyłem miejsce na oponię pod żołędzią i przez noc wchłonęła mi się zauważalnie
 

nope

Well-known member
Jest git. Dobrze ze jestes hipochondrykiem. Lepiej zsreagowac na darmo niż w ogóle jak w razie w coś będzie sie jednak działo:D
 

Criss99

Member

15 dni po wygląda to jak widać na załączonych obrazkach. Rana już się wygoiła i jest sucha. Martwi mnie oponka, która nie zmniejsza się (zwłaszcza ta z prawej strony). Czy jest szansa że to się jeszcze wchłonie czy powinienem się już pogodzić z takim wyglądem penisa?
 

mati12

Well-known member
Naciągaj jak robiłeś i będzie się wchłaniać możesz też kupić korę dębu parzyć i moczyć 2 razy dziennie przez 15 minut kora dębu ma właściwości obkurczajace
 

Criss99

Member
Półtora miesiąca po zabiegu.


Wypadły mi prawie wszystkie szwy. Niestety od 3 tygodni nie obserwuję żadnego pomniejszenia oponki :( Są na to jakieś maści/ sposoby czy tylko poprawka wchodzi w grę?
 

Podobne tematy

Do góry