• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po POMOCY

Criss99

Member

Czołem panowie!
Błagam, niech mi ktoś powie co z tym fantem zrobić? Jestem 5ty dzien po zabiegu obrzezania na nfz. Przewertowałem całe forum i wychodzi na to ze mam oponkę. Czy to przejdzie samo, czy niezbędna jest ingerencja? Pomocy!
 

mati12

Well-known member
Wygląda no obrzezanie częściowe Postaraj się naciągnąć napletek na główkę tyle ile możesz i zrób ciasny opatrunek żeby z powrotem nie zeszło
 

nope

Well-known member
Jeżeli obawiasz się oponki to w ostateczności na SOR jedź. Jest kilka tematów oponek u ludzi i byli tacy co na sor pojechali. Na pewno znajdziesz. I u nich zawsze sie to kończyło przeciśnięciem skóry przez żołędzia i nałożenie na niego.
 

mati12

Well-known member
Bo jeżeli opuchlizna się nie powiększa to na spokojnie noś uniesionego do góry i tyle jesteś świeżo po zabiegu to normalne że jest opuchnięte
 

Criss99

Member
tak wynika z lekturyy forum. dziwne ze urolog pytał z zaskoczeniem co on ma naciągać jak było robione obrzezanie... zapytałem czy to nie jest przypadkiem obrzezanie częściowe to odpowiedział zdenerwowany ze "to już trzeba pytać tego ktory obrzezal".... brak słów. zapytalem czy nie ma ryzyka załupka to powiedział, ze nie ma takiej mozliwosci przy obrzezaniu. Pomijam juz jego brak kultury, mowienie na ty, pokazywanie palcem i okazywanie zniecierpliwirnia. dr. dr. Mieczysław Ołpiński sie nazywa
 

Podobne tematy

Do góry