• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po plastyce napletka. Czy to jest ok?

Walasek

New member
Cześć,
Dzisiaj, w 5 dniu od zabiegu plastyki napletka pojawiła mi się znaczne zaczerwienienie w miejscu zabiegu, odsunęłam na tyle niewiele żeby nie sprawiać sobie bólu. Jeśli będzie trzeba to oczywiście spróbuję niżej, jednak ogólnie ból odkąd się plamka pojawiła jest znacznie większy. Czy jest to jakiś powód do obaw, czy jedynie trzeba zacisnąć zęby i jakoś sobie radzić?

Dodam jeszcze, że miejsce zaczerwienienia jest jedynym w którym odczuwam ból związany z naciskiem opatrunku na członka

Z bólem ale postanowiłem zrobić lepsze zdjęcia, obrazujące całość jak wygląda. Co myślicie?
 

Walasek

New member
Prywatnie, patrząc na nick może znasz dr Jacek Drabina. Jednakże myślę że skoro pytasz to nie masz dobrej opinii na temat tego co widać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nowy13

New member
Sam chciałeś plastykę czy lekarz zasugerował?
Raczej Drabina ma dobre opinie, z tego co czytałem plastyka nie zawsze jest rozwiązaniem, ale też musisz poczekać 5dni to mały okres czasu, zobaczysz co na wizycie kontrolnej powie lekarz.
 

Walasek

New member
@nowy13 lekarz zasugerował. "Uciąć zawsze można więcej a zszyć się nie da". Oczywiście, jeśli bym chciał całkowite usunięcie to doktor nie miałby z tym proglemu. Ogólnie Pan doktor jeśli chodzi o podejście do pacjenta to absolutny top, zawsze znajdzie chwilę by wyjaśnić, uspokoić. Byłem dzisiaj żeby zobaczył czy wszystko ok i powiedział że idzie w dobrym kierunku, za tydzień umówieni jesteśmy na ściąganie szwów.
 

Podobne tematy

Do góry