• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dni po zabiegu

Tomasz1991

New member
Witam Wszystkich.
Mam prośbę do wizyty kontrolnej jeszcze 6 dni ja jstem 5 dzień po obrzezaniu ,jeśli ktoś się orientuję zerknijcie na mojego ptaszka i powiedzcie czy wszystko z nim na razie ok? czy nie robi się załupek tzw czy to opuchlizna poprostu jeszcze. Nie wiem czy to dobrze ale potrafię zsunąć skórkę na żołędzia na razie z oporem ale zakrywa grzybka. Czy to źle? dodam że jak sora schodzi na żołądź to szwy tez się chowają i ich nie widać ,czy lepiej trzymac je na wierzchu czy moge normalnie zsuwać? Proszę o szczere komentarze:) pozdrawiam Tomek

Zdjęcie - 29.09.2015 | Fotosik.pl
Zdjęcie - 29.09.2015 | Fotosik.pl
 

Rafaelo91

New member
Jak najbardziej ok. To jest bardzo świeżo po zabiegu, a wygląda ok. Opuchlizna powinna zjeść także tu cierpliwości. Dobrze, że potrafisz nasunąć skórę na żołądź w ten sposób ćwiczysz ją. szwy też dobrze wyglądają. Obrzezanie częściowe?
 

Tomasz1991

New member
uff dzięki przestraszyłem się że coś jest nie tak. Moge wstawić zdjęcie jak wyglada po nasunięciu skóry:) I tu jest problem bo lekarz mowi że jest to całkowitę bo przy cukrzycy którą mam nie ma sensu robić częsciowego bo by wrociło. Lekarz ciął mnie nożem chirurgicznym. a na karcie wypisu pisze dodatkowo że obrzezanie grzbietowe i boczne :)
 

ehab

Member
Wygląda to całkiem przyzwoicie! Trzymaj małego "do góry" - opuchlizna szybciej się wchłonie iiii... NIE OBRYZAJ PAZNOKCI!!!! ;)
 

Tomasz1991

New member
Dzięki mam nadzieje ze bedzie wszystko ok;)Trochę boli przy sciaganiu i zsuwaniu ale to chyba normalne bo jeszcze swieze prawda ? A to taki stres przed zabiegiem ;pp ale staram sie juz nie obgryzac ;pp
 

Tomasz1991

New member

drakon

New member
Tomek, nigdy nie sądziłem, że będę oceniał męskie penisy, życie potrafi zaskakiwać :p ale generalnie Twój jest naprawdę super teraz... Ja jestem dobę po zabiegu i narazie to masakrycznie wygląda, trochę boli jak korzystam z toalety, szwy mnie wkurwia** i czuje je na każdym kroku...
 

Tomasz1991

New member
Dziękuję :) szczerze ja też niespodzielalbym się oglądać na męskie przyrodzenia ale nasza sytuacja nas skłania do tego. Zobacz moje zdjęcia 5 dni po. Też za fajnie nie wyglądał, fakt masz rację szwy wkurzają ale po ok 14 dniach zaczną wypadac. Psikaj octaniseptep po każdym sikaniu naprawdę pomaga. Wstaw swojego to ocenimy czy ok :) z każdym dniem będzie lepiej. Tylko u mnie ta oponka jeszcze jest i nie wiem czy zniknie za jakiś czas :p
 

drakon

New member
Założyłem jeden wątek wcześniej pn. "Ważne pytania...-początkujący" nie będę kopiował zawartości, mam prośbę, mógłbyś rzucić na to okiem, jako że jesteś już doświadczony w tej kwestii, z góry dzięki Tomku! :)
 

Podobne tematy

Do góry