• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

40 dni po obrzezaniu / blizna?

Pyton

New member
Witam, 40 dni temu zabieg w sumie nie znam się czy całkowity (nie prywatnie nawet lekarz nie powiedział co i jak) no i mija nic nie boli ale boję się że nie znikną te blizny wokół (te kulki tak jakby) a przede wszystkim to przy cewki morzowej czy ten "ogonek" Zniknie i czy pod ogonkiem te "guzki lub kulki" Jakoś znikna? :/
Miałem wizyte i powiedział że jest okej i zniknie ale od 27.01 trochę minęło kilka faktycznie zniknęło troche i szwów juz nie mam ale jednak te blizny itp. Się jeszcze nie zagoily.

 

Amek

Active member
Używasz contractubex na blizny? Jakiś masaż na blizny?

Dalej masz obrzęk prącia?

blizna to zmienia się przez 6-12 miesięcy, trochę jeszcze czasu masz

może dobrze by było pójść do dermatologa i pokazać
 

Pyton

New member
@Amek
Nie używam contractubexa.
Jedynie szare mydło.

Dalej masz obrzęk prącia?
Chodzi ci o te kuleczki po lewej stronie bo nie rozumiem słowa dokładnie obrzęk i jeśli chodzi o to to tak mam.

Co do blizny co sie zmienia 6-12 mięsiecy okej rozumiem

może dobrze by było pójść do dermatologa i pokazać
Zastanawiam się ile myślisz ile dać jeszcze czasu na znikniecie "kulek" i czy kupić ontractubex?
 

Amek

Active member
Szare mydło to jest do mycia a nie na blizny...

Po obrzezaniu od 4 czy 5 tygodnia codziennie, 3-5 razy stosuje Contractubex i masuje i blizna od ciasnej zrobiła się luźna i teraz się ciagle zmienia i wygładza.

Ja nie mam takich wystających elementów i na twoim miejscu poszedłbym do dermatologa, bo w sumie penis jest tylko jeden
 

Amek

Active member
No tak, ten „ogonek”

a obrzęk to mi chodziło o opuchnięty członek, bo tak wyglada jakoś
 

Pyton

New member
Według mnie jest okej i nie jest opuchnięty.
Co do ogonka to prawda myślałem że jakoś zniknie lub to normalne.
Jak pokazywalem 27.01 lekarzowi to odpowiedział że wszystko będzie okej i odpadnie.

A co do conractubrex to kupiłem i jeden razy wysmarowalem
 

Amek

Active member
No w sumie jak lekarz tak powiedział to pewnie z czasem odpadnie, mi właśnie się wszystko sprawdza co powiedział lekarz po obrzezaniu, wiec trzeba czekać, tez kazał smarować Contractubexem
 

Pyton

New member
@Amek okej ale ten ogonek jest zrośnięty z skóra ale może faktycznie odpadanie a może na nowo się jakoś wędzidełko rośnie czy nie? Nie znam się troszkę
 

_mati_

Member
Możesz spróbować plastry silikonowe na blizny. Podobno lepszy efekt od maści. Sam zamierzam stosować jak tylko zejdzie mi obrzęk.
I jeszcze możesz sobie kupić bio-oil. Też może dać dobre efekty przy tej bliźnie.
 

Pyton

New member
@_mati_ cześć dzięki za propozycję ale na razie chyba będę używać tylko maści concracturbex myślisz ze lepiej dokupić plastry silikonowe?
I jeszcze mam pytanie co myślisz o ogonku co mam co z nim? :/
 

_mati_

Member
Ciężko powiedzieć. To co Ci wystaje jeszcze na żołedziu może wymagać dłuższego czasu gojenia i na wchłonięcie. Ew skonsultuj się za jakiś czas z lekarzem.
Są też maści silikonowe, możliwe, że trochę lepsze od contratubexu. Ale z opini czytałem, że plastry dają szybciej efekty. Również tu na forum. Ja już sobie takie plastry kupiłem oraz bio-oil. Plastrów nie używałem, bo przez obrzęk, w pewnej części nie stykałby mi się w ogóle z blizną. 2 dni poużywałem bio-oil, ale na razie przerwałem, bo na 2 tyg dostałem maść sterydową. Oprócz zlikwidowania obrzęku ma też zmiękczyć bliznę.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ludzie forum to nie koncert życzeń. Zakładacie tematy ktore maja sluzyc innym, a nie dowiedzialem sie co chcialem i temat do usuniecia.
 

Podobne tematy

Do góry