• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 miesiące po zabiegu

roffi1994

Member
Hej, jestem 4 miesiące po zabiegu obrzezania, moglibyście ocenić mniej więcej jak to teraz wygląda? Jeśli mam być szczery to mnie nie wszystko pasuje. Stosuję cały czas maść contractubex więc blizy/zrosty powoli ale znikają.
Pierwsza rzecz jaka mi przeszkadza to taka, że podczas spoczynku robi mi się fałdka a napletek wewnętrzny powinien się że tak powiem chować, da się coś w ogóle z tym zrobić? Nie raz zdarza się, że czuję jak w bokserkach sam napletek mi się nasuwa na główkę no ale cóż w spoczynku tej fałdki w ogóle nie powinno być widać/
Kolejna rzecz to penis od strony gdzie było wędzidełko, też to miejsce zbyt fajnie nie wygląda moim zdaniem, a jak wy to oceniacie?
https://imgur.com/a/W8rHG
 

Podstali

New member
Ja jestem dopiero 12 dni po swoim zabiegu. U mnie jest niezłe. Ale powiem tak. Chciałbym byś juz te 4 miesiące po zabiegu. Tylko pozazdrościć. I pogratulować lekarzowi.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tez uwazam ze zle to nie wyglada. Nie ma sie czego czepic. To ze resztka napletka sie podwija to normalne. Nie miales ciecia tight.
 

roffi1994

Member
Ja już nie raz myślę jak to będzie gdy dojdzie do pierwszego razu:/ Przyznam, że zdziwiłem się jak napisaliście, że jest okej.
 
Ostatnia edycja:

roffi1994

Member
Myślicie, że mogę próbować coś jeszcze wygładzić? Zostały mi resztki maści contractubex i prawie cała tubka maści cepan, ciągle mnie to męczy że wcale dobrze to nie wygląda i będę się obawiać gdy dojdzie do zbliżenia :/
 

emowaw

New member
ależ ja nie wiem na co Ty czekasz ? stulejka = urolog jeżeli po operacji cokolwiek Ci się nie podoba idź do urologa pogadaj powiedz o swoich problemach i na pewno coś razem zaradzicie.
 

Brzózka

New member
Nie przesadzasz troszeczkę :)
Jak chcesz się pozbyć blizn to jedynie w fotoszopie.
Moim zdaniem całkiem nieźle to wygląda.
U mnie wygląda to tak po 7 miesiącach.
Dodam, że nie stosowałem żadnych maści na blizny.
Mojej żonie podoba się taki jaki jest. Teraz to sobie popatrzy na niego dookoła, sprawdza czy wszystko z nim jest okej i od czasu do czasu go cmoknie. Nic nie mówi, ale z tego co widzę bardziej jej odpowiada taki niż ten przed operacją.

 
Ostatnia edycja:

roffi1994

Member
Może masz rację, ale ciągle mi chodzi po głowie "w tym miejscu mogło by być lepiej, o i w tamtym też, tutaj mogło by być bardziej gładko ble ble ble" itp itd Ale cóż, trzeba się przyzwyczaić.
 

Deante889

New member
Nie przesadzasz troszeczkę :)
Jak chcesz się pozbyć blizn to jedynie w fotoszopie.
Moim zdaniem całkiem nieźle to wygląda.
U mnie wygląda to tak po 7 miesiącach.
Dodam, że nie stosowałem żadnych maści na blizny.
Mojej żonie podoba się taki jaki jest. Teraz to sobie popatrzy na niego dookoła, sprawdza czy wszystko z nim jest okej i od czasu do czasu go cmoknie. Nic nie mówi, ale z tego co widzę bardziej jej odpowiada taki niż ten przed operacją.


Mam to samo z moją żoną :)
 

Podobne tematy

Do góry