• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 Miesiące po obrzezaniu częściowym co sądzicie?

MKD

Active member
Tez rak mam w spoczynku. Tzn duzo mniejsze ale to moze po prostu nie rozciagnieta skora bo w wzwodzie wyglada bardzo dobrze no moze poza tym, ze linia ciecia krzywa strasznie xD Ale mi to nie przeszkadza, nie czuc przejscia miedzy (mam ciecie high) Zabieg prawie pol roku temu i dalej jest wrazliwy. Tzn nie jest to nadwrazliwosc ale warzliwosci za duzo nie stracilem i normalnie funkcjonuje ale podczas zabawy czuje
 

nope

Well-known member
Tez rak mam w spoczynku. Tzn duzo mniejsze ale to moze po prostu nie rozciagnieta skora bo w wzwodzie wyglada bardzo dobrze no moze poza tym, ze linia ciecia krzywa strasznie xD Ale mi to nie przeszkadza, nie czuc przejscia miedzy (mam ciecie high) Zabieg prawie pol roku temu i dalej jest wrazliwy. Tzn nie jest to nadwrazliwosc ale warzliwosci za duzo nie stracilem i normalnie funkcjonuje ale podczas zabawy czuje
Dzięki mkd. Jak zawsze wpadasz i każdego uspokajasz :D tak linia cięcia krzywa. Od strony wędzidęłka mam takie odwrócone V. W zasadzie nie wiem dlaczego tak lekarz zrobił ale możliwe że przez bardzo krótkie wędzidęłko. Zakonczyl jakby jego koniec skórą z zewnętrznego. Tak samo mam z prawej strony. Obczajałem nawet na googlu foty i widzialem duzo obrzezanych z takim zakończeniem blizny na wędzidelku wiec chyba jest git 😂😂😂. Skazany oczywiście że od noża :) teraz bym pojechał do tondla. Tyle powiem :p
 

nope

Well-known member
Tobie texz mati dzięki :) miałem dość sporą zagwozdke z tymi grudkami. Tymbardziej ze po seksach je troche odczuwam.
 

Babi

New member
Hej tak to wyglada po 4 miesiacach, widoczna blizna i miejscie cięcia, co sądzicie? Nie wiem co na te blizne

sadze ze ładnie to wygląda, rozumie ze ten biały pierścień to po szwach, czy podczas rekonwalescencji miejsce szwów było delikatnie ciasne ?
tez mialem tydzień temu obrzezanie , co prawda częściowe, ale przejmuje sie ze lina szwów jest zbyt wąska wokół sprzętu, na ten moment mam szwy sciasgniete z napletkiem poniżej żołędzia , ale przy jakiejś delikatnej erekcji wydaje mi się ze ta linia jest ciasna i mam obawy ze jak się wszystko wygoii to podczas erekcji linia ciecia będzie blisko zaladzia i nie bede w stanie jej niżej sciagnac co będzie powodowało nadmiar skory tuz pod żołądziem ? traletego pyta czy u cb tez podczas rekonwalscecji było wąsko 😉
 

latek777

Active member
jak sobie radzić z nadwrażliwością żołedzi przy obrzezaniu częściowym kiedy w spoczynku żołądź nie jest całkowiecie zakryta?
 

Podobne tematy

Do góry