• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dzień po zabiegu obrzezania - oponka

admma412

Member
Wiecie może co to jest takie białe w ujaciu cewki moczowej? Dodam, że od jakiś 2 dni mocz leci mi na wszystkie strony a wvzssniej było w miarę ok?

Dodam, że żołądź smaruje linomagiem i psikam octeniseptem

To białe coś co piszesz to jest po psikaniu octaniseptem czy tam czymś podobnym co stosujesz i ci przyschło pewnie, możesz sobie nawet zobaczyć że jak psikniesz sobie mocniej w okolice własnie ujścia moczu to zaraz ci sie zgromadzi takie coś po paru sekundach ja zawsze sobie gazikiem przecierałem lekko po octasepcie żeby właśnie nie zasychało za bardzo
 

morgan66

Active member
@damiano01 co do poprawki (małej, dużej, szybkiej czy innej) to z mojej wiedzy forumowej i przede wszystkim własnego doświadczenia owszem rekonwalescencja (jako że "obrażenia penisa" są mniejsze) jest zwykle trochę lepsza, ale każda poprawka polega na nacięciu skóry powyżej i poniżej wcześniejszej lini szycia - więc wszystko goi się zupełnie od nowa. To raz. Dwa - na Twoim miejscu mocno zastanowiłbym się czy robić to już jutro - wiem, że każdy chce mieć to za sobą i wydaje się bez sensu dbać o gojenie czegoś z nastawieniem że się to poprawi w przyszłości - ale po pierwsze może jednak będziesz zadowolony a po drugie po wygojeniu jest lepsza ocena sytuacji i można zachować więcej napletka przy poprawce. W końcu pytanie - czy ten lekarz ma bardziej skokretyzowany pomysł dlaczego napuchło. Ja u siebie widziałem, że zostało wycięte za mało napletka zew., u Ciebie raczej tego nie widzę (choć zdjęcia pozwalają tylko na ocenę tyłu penisa) więc może to bardziej ciasne szycie? Ogólnie to wątpię żeby ktoś wyciął mniej niż 3-5 mm poniżej i powyżej lini szycia więc sam musisz ocenić ile Ci napletka zostanie ale raczej będzie to właśnie tight. To oczywiście twoja decyzja ale warto choćby mocno wypytać lekarza ile wytnie i dlaczego i z nim dyskutować. pozdrawiam i powodzenia.
 

damiano01

New member
@morgan66 Jutro pojadę do naszej wspólnej Pani Doktor i chyba po prostu jej zaufam bo kazała mi przyjechać w poniedziałek, mówiła że nie ma co zwlekać bo po prostu miałem bardzo zaawansowany stan i ta oponka sama nie zejdzie, a sam na swoim przykładzie wiesz że chyba jest to jednak denerwujące jak masz taką faldke. Mam jeszcze 3 tyg L4 więc dużo czasu żeby to się zagoiło, najwyżej pojedyncze szwy zostaną ale sam zgłoszę się gdzieś po 3 tyg na usunięcie ich.
 

Podobne tematy

Do góry