• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dzień po obrzezaniu

Peter112

New member
Witam jestem 4 dzień po zabiegu obrzezania. Niestety nie pamiętam jaki rodzaj co lekarz mówił. Podsyłam zdjęcie i chce po prostu wiedzieć czy jest się czym martwić. Bo prawdę mówiąc mały boli mnie bardziej niż wczoraj czy przedwczoraj. I czy to normalne, że zwody nie dają mi spać? Dopiero co się położę to zaraz muszę wstać rozchodzić żeby opadł. Opatrunek zmieniłem na następny dzień tak jak mi lekarz zalecił. Mówił też żeby myć szarym mydłem, ale do tej pory mały jeszcze nie brał wodnej kąpieli tylko psikałem go osceptanisem bo zwyczajnie sie bałem, bo przy jakimkolwiek dotknięciu boli mnie w okolicach cięcia, szwów. Jak myślicie psikać go dalej aż ból będzie mniejszy czy nie bać się i umyć? Żołądź przez pierwsze 2 dni był mega wrażliwy, dzisiaj już nie boli, raczej z nim jest w porządku.
Przód
Prawa strona
Lewa strona
Góra - to ciemne lekarz powiedział żeby sie nie martwić, że to zakrzepnięta krew i że później jej nie będzie.

Głównie niepokoją mnie te sine, opuchnięte miejsca przy szwach. Ból w tych miejscach jest ogromny.
 

Kabaczek

New member
Nocne wywody jak najbardziej nie dają spać. Ja jestem równo 2 tygodnie po i nadal nie śpię, nie z bólu (minął po 4 dniach), ale że strachu, że szwy puszczą.
Mnie jak bolało to opracowałem technikę mycia - mocne namydlenie dłoni i objęcie i lekkie ściskanie prącia i gładzenie żołędzia. Nie bój się i myk delikatnie. Ewentualnie jak bardzo boli możesz rozpuscic mydło w szklance wody i takim roztworem polewać. Ja po sikaniu tylko octeniseptu używam.
 

Peter112

New member
niemalże z każdej szwy leci mi ropa, czyli mam stan zapalny. Robić coś z tym czy tak jak zwykle "musisz przemęczyć"?
 

Peter112

New member
i jakie opatrunki używać żeby mi się one nie zahaczały o szwy? Bo to chyba przez to mam stan zapalny - podczas ściągania zahaczałem i sie kaleczyłem
 

Peter112

New member
Do rodzinnego może być żeby ogarnąć te leki? Bo do tego lekarza co mnie operował nie mogę sobie tak o po prostu pójść czy też się umówić w inny dzień niż mam umówioną wizytę kontrolną
 

Zib33

Active member
Do rodzinnego może być żeby ogarnąć te leki? Bo do tego lekarza co mnie operował nie mogę sobie tak o po prostu pójść czy też się umówić w inny dzień niż mam umówioną wizytę kontrolną
Możesz zadzwoń do niego czy jego poradni, powiedz, że ropieje i że prosisz pilną konsultację.
 

Podobne tematy

Do góry