• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po

XYZ18

New member
Witam !

W piątek miałem zabieg plastyki napletka ( żałuje ,ze nie wybrałem obrzezania bo teraz miałbym pare problemów mniej ) . Zabieg przeszedł sprawnie i po 45 minutach zostałem wypuszczony do domu . Dostałem pare tabletek i kazano mi moczyć kolegę w rumianku . Zauważyłem jednak straszną opuchliznę wokół żołędzi ( coś w rodzaju szalika ) myślałem ,ze to konsekwencja zabiegu i ,że szybko minie . Denerwowało mnie to gdyż lekarz nakazał mi ćwiczyć napletek naciągajac i sciągając . Niestety opuchlizna na to nie pozwoliła ... Dziś miałem kontrole ,lekarz spojrzał na wacka po czym żołądź wraz z opuchlizną "wcisnął" pod napletek ( ból niesamowity) . Stwierdził ,że pod przykryciem opuchlizna zejdzie . Cieszyłem się , ale moja radośc nie trwała zbyt długo gdyż po godzinie cała opuchlizna wyszła z powrotem i znów nici z ćwiczeń ... bo sam nie jestem w stanie zrobić tego co doktor . Moje pytanie brzmi , czy taki stan kiedy po plastyce napletka opuchlizna jest duża i ćwiczenia są nie możliwe może się coś stać ? Tzn w późniejszym czasie moze znów powrócić problem stulejki i ponownego zabiegu ? Pomóżcie ...
 

sławek83

Moderator
Zapewne jakbyś wrzucił fotki to można by było powiedzieć coś więcej. Nie wiem jak to wygląda ale z tego co tu piszą to może warto jeszcze poczekać, może zejdzie. Musisz trzymać go cały czas ku górze i na siłę nic nie ściągaj. Ściągaj tylko tyle ile możesz. To dopiero 4 dni więc może jeszcze poprawi się.
 

Podobne tematy

Do góry