• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po zabiegu obrzezania całkowitego

thinkei1

New member
Witam Panowie,

Aktualnie jestem 4 dni po zabiegu obrzezania całkowitego. Chciałem zapytać was o opinie jak wyglada to waszym zdaniem i czy ta „oponka” z tylu zejdzie z czasem . Na moje przód wyglada całkiem wporządku.
Mam jeszcze pytanie czy mam się martwić tym fioletowym obrzękiem (nie boli).
Dzięki !
 

dandoo

Active member
krwiak Ci na 100 % zejdzie bo sam miałem ich pare, oponka ponoć schodzi po ok. 7 dniach. Nie miałeś też wędzidełka robionego? tak mi się wydaje, że przy wzwodzie może ciągnąć. powiem tak tragedii nie ma, za wcześnie, żeby ocenić. ja sam byłem wystraszony na początku jak zobaczyłem tyle krwiaków u siebie ale już praktycznie znikły i jestem 15 dzień po, tyle że u mnie to inaczej wygląda bo ja robiłem obrzezanie staplerem
 

karlik000

New member
Bardzo podobna oponka do tego, co ja mam(możesz obczaić w moim wątku). Ja trochę już walczę, ale wizytę u lekarza mam niedługo, jak mi coś powie, to dam znać. Z tego co czytałem, to ta oponka wchłania się z czasem.
A co do obrzęku, to mój penis wyglądał strasznie xdd ale kolory się unormowały. Jądra miałem nawet fioletowe, bo tam się tez krwiak pojawił. Ale wszystko już super zeszło.
 

Podobne tematy

Do góry