• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

33 dzień po zabiegu. Ostatnie pytania

BKLZN

New member
Siema. Jak wyżej minął miesiąc od zabiegu, wszystko wygląda dobrze ale zostały jeszcze dwa szwy, jeden z prawej strony i drugi koło wędzidełka (powinno być widać na zdjęciach). Dość mocno jeszcze trzymają, przejdę się na dniach do lekarza żeby mi je wyciągnął. Wędzidełko zostawione, masturbowalem się już ale żołądź jeszcze trochę wrażliwa, ale po orgazmie jest takie dziwne mrowienie w zoladzi, to jest normalne? I lekarz mówił żebym nie smarował żadnymi maściami, ale nie wiem co o tym sadzic.. Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;)
 

3xcięty

Active member
Wygląda w porządku, idź jak najszybciej do lekarza. Im szybciej wyciągniesz tym będzie lepszy efekt. A co do smarowania to polecam contratubex, bądź plastry sutricon. Radzę to jednak robić, będzie lepszy efekt po dłuższym czasie.
 

nope

Well-known member
Samo szycie wyglada git. Jestem za specyfikami na blizny. Uwazam ze to jednak coś daje a w szczegolnosci plastry sutricon. Daj znac jak to z tym wędzidelkiem w akcji będzie bo wygląda krótko.
 

BKLZN

New member
Przy wzwodzie wędzidełko wygląda normalnie, nie czuje, żeby coś ciągnęło więc myślę że przy stosunku będzie dobrze ;). A jak przy wyciąganiu szwów? Boli dość czy niekoniecznie?
 

Podobne tematy

Do góry