• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

30 dni po zabiegu

tomztomz1337x

New member
Witam. Jestem wlasnie 30 dni po zabiegu. Chciałbym pokazać kilka zdjęć i doradzić się. Na samym poczatku chcialbym powiedziec , ze mam jeszcze szwy nie wyszły mi są luzne zaczynaja wychodzc na wierzch ale caly czas sie utrzymują. Sami ocencie i doradzcie mi w jednej kwestii mianowicie mam problem gdyż tak jak widzicie na zdjeciach z góry pozostaje takie zółte i nie wiem co to jest od czego to , nie boli mnie to , co ciekawe podczas zwodu skora wszedzie schodzi okej a tutaj w tym miejscu czuje takie mocniejsze ciagniecie, wczoraj podczas wzwodu czulem nawet ucisk tam , jest mozliwe , ze tak sie wchlaniaja szwy i jeszcze mnie tam mocno trzymaja czy cos i do od tego to jest?
Przekazuje kilka zdjęć, proszę o ocene i porady moze czym to smarowac zeby sie goiło.





 

mati12

Well-known member
Dawno powinieneś usunąć szwy bo ci się zgrubienia porobią wygląda trochę jakby wcześniej rana się to rozeszła a to co widzisz to normalny proces zarastania rany nie szarp obmywaj i używaj Octanisept umów się na wyciągnięcie szwów jeżeli sam nie potrafisz
 

mati12

Well-known member
Szwy wchłanialne potrafią tkwić w ciele przez długi czas mogą spowodować zapalenie lub wpłynąć na nieprawidłowy proces regeneracji blizny ok 2-3tyg po zabiegu powinno zgłosić się na wyciągnięcie jeżeli same nie wypadną
 

tomztomz1337x

New member
Ogólnie dzięki, że mi doradziles żebym poszedł z tym do lekarza ogólnego bo sam mówił, że to dziwne , że ani jeden szef mi nie wypadł i słabo się rozpuszczały i że były za grube jak na rozpuszczalne. To od góry to stan zapalny mam na to antybiotyk clitrinazolum i do tego antybiotyk.. masakra nawet internista nazwał tego chirurga PARTACZEM KTORY TO ROBIL .
 

Podobne tematy

Do góry