• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po zabiegu

damiano432

New member
Witam, jestem 3 tydzień po zabiegu, lecz mam wątpliwości, otóż tydzień temu(2tyg po zabiegu) poczułem się na tyle komfortowo że chciałem zobaczyć małego w pełnej okazałości i pomasturbować się. Niestety, chyba lekko go naciągnąłem i ze szwów troche krwi poleciało a z jednego miejsca jakby skóra się odczepiła? Waszym zdaniem powinienem dać sobie spokój i czyścić dalej rivanolem aż się samo zagoi czy może umówić się na wizyte z lekarzem, który zrobił mi zabieg?
Fotki:
https://imgur.com/a/XqLrSvn

https://imgur.com/a/T4H9nTu
 
hej.
Mnie tez wypadły z kolei 2 szwy. myslałem ze sie będzie ładnie samo goiło, ale ostaecznie wybrałem sie na izbę przyjęć i załozyli ma nowe.
Zresztą jesli ten lekarz przjmuje w szpitalu,to mozesz podjechac bezposrednio do niego i mu to pokazac - w koncu jeste po zbiegu operacyjnym.
Odkażaj to miejsce Octeniseptem najlepiej , można też smarować żelem Socoseryl bo podobno przyspiesz gojenie.
PS. Ładnie Ci to zszył, u mnie lipnie strasznie i będą blizny.
 

damiano432

New member
Część, dzięki za odpowiedź.
Zabieg robiłem prywatnie u dr. Kołaczyka we Wrocławiu, więc zgaduje że za wizyte zapłace ale to nic, skoro miałeś podobną sytuacje to chyba też się zwróce do lekarza, co do leków to ja mam tylko rivanol, detromecyne i diprolene.
 

Janek77

Member
Ciezko zrozumieć zalecenia lekarza? Watnie żeby lekarz zapomniał ci powiedzieć ze m.in. przez pierwszy miesiac niewolno się masturbowac ... traginie nie wygląda powinno się porostu zagoic ale do lekarza możesz śmiało iść zapłacisz za swoją głupotę.
Powodzenia w leczeniu
 

damiano432

New member
Gdybym jeszcze te zalecenia dostał.. po zabiegu dostałem wykaz jakie tabletki i kiedy łykać oraz jakie maści smarować, po 5 dniach była wizyta kontrolną, która trwała tylko ledwo minute, usłyszałem że wszystko jest dobrze i było po wizycie.
 

Podobne tematy

Do góry