• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 tygodnie po zabiegu

slaX

New member
Witam. 3 tygodnie temu miałem zabieg. Zostały mi dwie szwy. Dziś próbowałem odprowadzić napletek podczas wzwodu lecz mogłem tylko do połowy jak przed zabiegiem. W stanie spoczynku wszystko idealnie odprowadzam. Czy 3 tygodnie to za krótko na odprowadzanie podczas wzwodu?
 

adasko

New member
Jak było przed zabiegiem? Teraz możesz tylko do połowy żołędzia? Osobiście wydaje mi się, że z czasem będzie udawać Ci się więcej, a jak nie, i nie będzie to sprawiało problemów podczas stosunku to nie ma czym się przejmować, sam jestem kilka dni po zabiegu, i z tego co mi wiadomo, trzeba dać sobie czas, ewentualnie ćwiczyć zsuwanie napletka, chyba że sprawia topcny ból i może to być stulejka.
 

slaX

New member
Przed zabiegiem było tak samo jak teraz. Również do połowy. Gdy próbuję odprowadzić całkiem czuje tak jakby coś za chwilę tam miało by się zerwać/naderwać.
 

adasko

New member
Obawiam się że, może to być stulejka, ale jeśli podczas stosunku nie będzie Cię bolało to może tak zostać. Musisz sprawdzić, nie jestem urologiem, ale mogę poradzić Ci jedynie ćwiczenie napletka w ciepłej wodzie, ale lepiej poczekaj aż ostatnia szew wypadnie i wszystko się ładnie zagoi, próbuj może akurat uda się rozciągnac, widziałem posty że komuś się udawało, ale to zależy od wielu czynników i każdy jest inny.
 

Podobne tematy

Do góry