• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 miesiące po zabiegu usunięcia stulejki - zdjęcia - średni efekt wizualny

okon312

New member
Chciałem wam pokazać jak wygląda mój członek i powiedzcie czy tak powinno być bo jednak widać wyraźnie po wyglądzie, że przechodziłem zabieg

Zdjecia w stanie spoczynku. Czy ta fałda skóry nie jest waszym zdaniem zbyt duża?

Imgur

Zdjecia w niepełnym zwodzie. Wg mnie jeszcze tutaj to w miare wygląda

Imgur

PYTANIE 1 : Powiedzcie czy waszym zdaniem to w miare wygląda?
PYTANIE 2: Czy zdecydowalibyści się na poprawkę, bo mi szwy pękły i lekarz powiedział, że można to zszyć żeby ładniej wyglądało. Każe dopłacić 250 zł jeśli bym chciał znieczulenie ogólne :/

zdjęcie rozerania szwów: Imgur

PYTANIE 3: Ze względu na rozerwanie szwów nie ćwiczyłem wystarczająco i mi się zrobił pierścień tam gdzie było nacięcie. Jest skóra tam twardsza i troche to utrudnia ściąganie i naciąganie napletka.
Nie że muszę się meczyć, ale nie idzie tak głądko jak powinno. Stosowałem ponad miesiąc maść CONTRACTUBEX. Efekty są narazie średnie. Jakieś rady wasze? Ktoś miał też taki pierścień tam gdzie to było nacinane? Ogólnie tutaj skóra trochę uciska, sprawia to leki dyskomfort

Proszę o wasze odpowiedzi i sugestie. Bo ja osobiście nie wiem co sądzić i szczerze jestem średnio zadowolony z efektu wizualnego po operacji. Myślałem, że nie będzie żadnego śladu. Jak jest u was?
 

rexgandi

New member
Jestem 11 dni po zabiegu a nadmiar skóry jest taki sam jak u Ciebie po 3 miesiącach? Wydaje mi się ze to nie zbyt normalne..
Na poprawkę to już wola każdego z osobna q zwodzie jest okej wiec raczej bym nie kombinowal choć mowisz ze Cię uciska wiec żeby nie zrobiła się ponowna stulejka..
 

Rafaelo91

New member
Samo miejsce cięcia wygląda ciasno i wizualnie niefajnie, ale reszta powyżej wygląda ok. A jak stosowałeś maść na blizny? Spróbuj posmarować i zawinąć reszte napletka na żołądź na noc. Może jeszcze sie troche poluźni.. Też jestem 3 miesiące po. U mnie wizualnie przeszkadza fałd skóry, który pozostał po oponce. Raz większy raz mniejszy.
 

okon312

New member
Ja mam fałd skóry po 12 dniach od zabiegu który strasznie się klei do żołędzia co z tym zrobić?

załóż swój wątek a nie pisz w moim

jest ktoś tutaj po 2-3 miesiącach po zabiegu? jak u was to wygląda?

i macie twardą bliznę po cięciu? taki pierścień?

z chęcią bym zobaczył zdjęcia jak u was wygląda efekt po paru miesiącach
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jestem troche ponad 4 miesiace po. Masci juz nie stosuje zadnych. W sumie masc stosowalem jak sobie przypomnialem, zapal w smarowaniu mialem przez 2 tyg a pozniej juz raz na jakis czas. Blizna nie uciska ani w spoczynku ani w wzwodzie. Chociaz w wzwodzie skora na trzonie napieta od spodu bo sporo jej zostalo usuniete. Wydaje mi się ze czy blizna ciasna czy nie to zalezy jak lekarz zalozyl szwy. Jak za mocno scisnal przy szyciu to efekt taki jak na twoich zdjeciach. Moja blizna jest luzna, zadnego pierscienia w wzwodzie nie ma co mnie bardzo cieszy, bo w sumie z powodu pierscienia robilem obrzezanie.
 
Ostatnia edycja:

mario_obrzezany

New member
Jak tam kolego to teraz u Ciebie wygląda? Zdecydowałeś się na poprawkę? Ja mam bardzo podobnie jak Ty jestem 4 miesiące po zabiegu i też będę musiał iść na poprawkę ale bardzo się boję że sytuacja się powtórzy i nic to nie pomoże. Jak możesz to napisz dokładną datę kiedy miałeś ten pierwszy zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry