3 miesiące po obrzezaniu.Dwa duże problemy.ZDJĘCIA

darekk

New member
Siema.Dokładnie 3 miesiące temu miałem wykonywany zabieg obrzezania całkowitego.Zabieg i okres po przebiegał pomyślnie.Jedynie borykałem się z naprawdę dużą nadwrażliwością.Po 3 miesiącach mam dwa problemy.Pierwszy to ten że skóra z moszny naciąga się na penisa i jądra się kryją.Drugi i chyba bardziej poważny że ciągle odczuwam nie dyskomfort a ból podczas stosunku w miejscach linii cięcia a chyba największy w miejscach oznaczonych na dwóch ostatnich zdjęciach(miejsce wędzidełka). Czy ktoś odczuwa/ał ból w miejscu linii cięcia i oznaczonym prze ze mnie?Jeśli tak to proszę o poradę.W sumie po 3 miesiącach nie powinno być już śladu po zabiegu.Pozdro

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

moraj

New member
czesc u mnie problemy po zabiegu skonczyly sie po pół roku więc jeszcze musisz trochę uważać każdy organizm jest inny, wiem o jaki bół Ci chodzi bardziej przypomina cięcie żyletką ? to minie :)
 

sławek83

Moderator
Fakt, 3 miesiące po zabiegu nie powinno już być śladu i u ciebie tak jest ;) Nie widzę u ciebie jakichś nieprawidłowości, wygląda wszystko ładnie. Jeśli chodzi o ból, to z tym bywa różnie. Ja nawet jak miałem wszystko wygojone czułem jeszcze długo ból po stosunkach. Nie był on jakiś duży, bardziej uciążliwy. Przy każdym stosunku bolało i w miejscu cięcia miałem obrzęk który samoczynnie znikał po czasie. Też martwiłem się, że już tak mi zostanie, ale minęło. Praktycznie, dopiero po ok. roku wszystko wróciło w 100% do normy. Cierpliwości kolego, czasami to musi potrwać ;)
 
Do góry
TOPlist