• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 lata po zabiegu obrzezania

Witam. Jestem 3 lata po zabiegu obrzezania i mam pytanko czy jest możliwość korekty zabiegu.
Mianowicie, oponka która miała zejść ( tak twierdził lekarz) pozostała. Tak samo blizny i mega zly wygląd.
Pytanie czy jest jakaś cudowna maść albo cokolwiek co zniweluje oponkę albo rozszerzy blizny po 3 latach?
Używałem jakichś maści ale to na nic. Ewentualnie jakiś bardzo dobry specjalista który ogarnie to tak jak należy, kasa nie gra roli.
Dziękuję za odpowiedzi, pozdro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

emjot

Active member
Ja miałem poprawkę po zabiegu, który dał brzydki rezultat. Chirurgicznie zawsze można poprawić. Polecam Tondla, on podjął się u mnie rewizji :)
 

nope

Well-known member
Kolega to źle ujął. Sprawdzalem jego historie i wątki już dawno temu. Tondel wykonał świetną poprawkę. Jeżeli jeszcze zdjęcia są to przewertuj jego tematy stare : )
 

emjot

Active member
Może źle to ująłem, niemniej jednak polecając Tondla ciężko by było uznać go za paproka ;) Rewizja była po pierwszym, nieudanym zabiegu. Z efektu po drugim cięciu jestem zadowolony.
 
Może źle to ująłem, niemniej jednak polecając Tondla ciężko by było uznać go za paproka ;) Rewizja była po pierwszym, nieudanym zabiegu. Z efektu po drugim cięciu jestem zadowolony.
Możesz mi rozpisać jak to wyglądało? Dr Tondel ma swój gabinet i można się umówić na wizytę telefonicznie czy ustalić termin przez jakąś stronkę internetową? Jak to wyglądało, poszedłeś do niego na wizytę, obejrzał w czym jest problem i co dalej? Wytłumaczył co będzie poprawiane, jak będzie wyglądało? Wybacz, że tyle pytań ale jak już iść to wolę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda. Dzięki za czas.
 

3xcięty

Active member
Umawiasz się jego gabinetu, masz kontakt na forum. On wszystko tłumaczy i mówi co można zrobić. Idź do niego, lepszego lekarza nie znajdziesz..
 

emjot

Active member
Możesz mi rozpisać jak to wyglądało? Dr Tondel ma swój gabinet i można się umówić na wizytę telefonicznie czy ustalić termin przez jakąś stronkę internetową? Jak to wyglądało, poszedłeś do niego na wizytę, obejrzał w czym jest problem i co dalej? Wytłumaczył co będzie poprawiane, jak będzie wyglądało? Wybacz, że tyle pytań ale jak już iść to wolę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda. Dzięki za czas.
Pojechałem, na miejscu umówiłem się do niego do gabinetu, chyba nawet nie dzwoniłem. Tam pokazałem efekt obrzezania, zapytałem czy można to poprawić, on zapytał jak bym chciał żeby to wyglądało i ustaliliśmy termin. W moim przypadku były to 3 miesiące.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Ja, ale to parę lat temu, dzwoniłem, umówiłem się do doktora. Pokazałem z czym problem, on obejrzał, jakimś flamastrem narysował co i jak będzie, jak wybiorę całkowite, a co gdy częściowe. Wszystko na spokojnie, bez pośpiechu. I zabrał się do roboty. Później zalecenia i w rejestracji opłata.
 
Miał ktoś obrzezanie typu Low and Tight? Wiem że jak jest dobry specjalista to dość estetycznie to wygląda ale wiem że może też wystąpić problem bo zostaje tam dość dużo wycięte i obawiam się skutków ubocznych.
 

nope

Well-known member
Wertuj forum. Akurat o stylach jest dużo. Osobiście to jestem za high&tight bo oszczędza więcej wewn napletka.
 

Podobne tematy

Do góry