3 dni po zabiegu

kooloos

New member
Witam 16.11 miałem zabieg na krótkie wędzidełko. Wydaje mi się że zabieg przeszedł sprawnie i nie ma się do czego przyczepić ale martwią mnie dwie kulki na pierwszym i ostatnim szwie. Czy jest to coś normalnego i zejdzie gdy szwy wypadną czy raczej jest to nieumiejętne założenie szwów? Nic mnie już nie boli wszystko jest w jak najlepszym porządku całość smaruję OXYCORTEM i mam również OCTENISEPT. Miał ktoś może podobny problem? Wszystko widać na zdj.

https://imgur.com/a/gKUxoBC
 

kooloos

New member
tzn to jest po wymyciu i raczej nie jest to jak kawałek maści co zostało czy coś w tym stylu, w jakimś stopniu przypomina skórę co została dziwnie zszyta.
 

kooloos

New member
Właśnie problem jest w tym że nie. I to nie z jakiegoś powodu że odczuwam ból czy coś w tym stylu tylko jak by było coś przyszyte czy jakoś skóra tak zszyta na końcach bo pod tymi "kulkami" są szwy.
 

adasko

New member
Za wcześnie aby cokolwiek mówić, pamiętaj to jest świeża rana szyta, trzymaj się higieny i czekaj, jeżeli nic Cie nie boli i nie wymaga interwencji lekarza to jest wszystko ok, moim zdaniem.
 

kooloos

New member
drobna aktualizacja, szew na samym czubku w większości odpadł (na czymś się jeszcze troszkę trzyma) musiałem chyba go czymś ruszyć albo coś bo leci mi teraz lekko z ranki po nim krew. Jest to powód do jakiś zmartwień czy wszystko się powinno ładnie zagoić? "Kulka" na dole jest bez zmian.
 
Do góry
TOPlist