• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 Dni po Zabiegu Stulejki Wątpiwości

TaSior

New member
Witam. Jestem Bardzo zaniepokojony Tym Czymś w miejscu Wędzidełka myślałem że po zabiegu zostanie usunięte i zaszyte na równo a tutaj jakiś wielki ''Kokon'' Możliwe że po prostu panikuje. Możecie Zerknąć czy wszystko jest OK?

Zdjęcia:
https://imgur.com/a/Qc9R0
 

TaSior

New member
Zdaje sobie Sprawę że opuchlizna Tylko czy To duże zgrubienie w miejscu Wędzidełka zginie ? bo obserwując inne zdjęcia po zabiegowe nie widzę takiego czegoś w miejscu wędzidełka najczęściej jest zaszyte na równo czy tam z jakimś delikatnym wybrzuszeniem :/ i wgl co to jest? bo nie mam zielonego pojęcia po co mi takie cudo zrobił.
 

roffi1994

Member
Dla mnie to zwykła opuchlizna, jak widać w tym miejscu było szyte więc miało prawo spuchnąć. Ja widzialem na forum podobnie wyglądającą opuchliznę, sam natomiast nie miałem jej w tym miejscu no ale to już loteria co gdzie mocno spuchnie.
 

TaSior

New member
Całe szczęście bo obawiałem się że zostanę z taką bombą pod żołędziem już do końca :D , Dzisiaj natomiast puścił już jeden szew ale nie krwawi, jedyne miejsce które czasami krwawi to właśnie ta opuchlizna po wędzidełku. A tak dla ścisłości na Wypisie mam całą historię zabiegu: "Zabieg, operacja W znieczuleniu miejscowym wykonano okrężne cięcie napletka tuż za pierścieniem zwężenia. Podwiązano naczynia. Wykonano elongację wędzidełka. Szwy miejscowe. Wysłano materiał do badania histopatologicznego. Może pomoże w ocenie sytuacji :)
 

roffi1994

Member
Przynajmniej po polsku masz napisane :D Ja nic u siebie nie rozumiałem. A materiał który wysyłaja do badań to standard, też to miałem. Noś kumpla skierowanego do góry.
I staraj się unikać wzwodów heh żeby szwy nie wylatywały.
 

TaSior

New member
Czy ja Posiadam wędzidełko czy to jest tylko Opuchlizna po jego wycięciu Proszę o info ??? i czy lekarz mógł to rozwiązać inaczej???
 

Podobne tematy

Do góry