• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu, problem

sea25091993

New member
Dzisiaj mija 3 dzień po zabiegu. W nocy nie spałem bo bałem się, że obrócę się na brzuch i przygniotę członka, ale rano na opatrunku i tak było trochę krwi. Jeszcze wczoraj mogłem odsłonić szwy a dzisiaj już nie mogę. Boję się bo nie wiem co się dzieje, a do lekarza idę dopiero jutro. Lekarz przepisał mi maść przeciwgrzybiczną, ale jej nie używałem. Pani doktor mówiła, żebym trzymał członek do góry w bieliźnie, ale nie wiem czy w ten sposób nie przyciskam więzadełka. Mam na nim jakąś białą plamę. Z powodu szwów mam też małe problemy z higieną. Boję się, że do jutra może się coś pogorszyć. Proszę, pomóżcie
 

Lukas.

New member
Pojawienie się krwi w 3 dniu po zabiegu uznał bym za coś zupełnie normalnego.
Utrzymywanie członka do góry to ze względu na opatrunki, ranę pooperacyjną oraz lepszy komfort chodzenia.
Więc jest wszystko w porządku.

Biała plamka na wędzidełku może być od szwów.

Co do higieny to nie ma z tym żadnych problemów.
Chodź na pierwszy tydzień lepiej wstrzymać się z kąpielą to po prostu wystarczy zmieniać opatrunki, smarować zapisaną maścią, no ewentualnie przepłukiwać delikatnie wodą.
 

Podobne tematy

Do góry