• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu obrzezania częściowego - pytania

Anonim31

Member
3 dni temu poddałem się zabiegowi obrzezania częściowego z przedłużeniem wędzidełka. ból przy zabiegu mały. Mam kilka pytań:

Czy przy myciu powinienem się siłować z odciaganiem napletka, czy raczej odciągnąć "tyle ile się da"? Odczuwam ból przy odciąganiu dalszym niż to co na zdjęciu.

Czy przejmować się tą biała substancją? Czym to jest?

 

nope

Well-known member
Odciaganie napletka - tyle ile sie da i nic na siłę.
Biała maź - Sam miałem taka biala maź w miejscu gdzie doktor mi usunął wędzidełko i widzialem to u wielu osób z forum. Zawsze możesz to skonsultowac z lekarzem czy to infekcja czy jest wszystko w porządku.
 

Anonim31

Member
Dzień 4
Czy powinienem wyciągać tą biało żółta maź z ran? Nie wiem czy to gojenie jest poprawne ...
 

Anonim31

Member
Tak szczerze to wygląda jak rozpuszczający się szew, tylko bo na górze wędzidełka właśnie dzisiaj taki jakiś mniejszy jest a ta substancja się tak rozchodzi po całości. Nie wiem sam już
 

mati12

Well-known member
Biała maz jest normalna sam miałem w okolicach wędzidełka jeżeli cię coś niepokoi udaj się ba wizytę kontrolną powinieneś mieć parę dni po zabiegu
 

Anonim31

Member
Biała maz jest normalna sam miałem w okolicach wędzidełka jeżeli cię coś niepokoi udaj się ba wizytę kontrolną powinieneś mieć parę dni po zabiegu
No właśnie żadnej kontrolnej nie mam, dlatego się tak stresuje. Bo niby ani mnie to boli ani piecze, jedynie teraz mnie te szwy kłują, ale odprowadzić tak do końca boję się i nie mogę ze względu na szwy.
 

nope

Well-known member
Dokladnie idz na wizyte i spokoj ale ja obstawiam ze ta maź to proces ziarniny lub wyplywająca limfa i wiele razy to było na forum w tym u mnie z wedzidelka to sie saczylo.
 

Anonim31

Member
Dokladnie idz na wizyte i spokoj ale ja obstawiam ze ta maź to proces ziarniny lub wyplywająca limfa i wiele razy to było na forum w tym u mnie z wedzidelka to sie saczylo.
Już spokojniejszy jestem bo widzę że trochę się jej zmniejsza, zmienia kolor i faktycznie to nie wygląda jak coś czego nie powinno być. No nic, trzeba czekać
 

Anonim31

Member
Okej, dzień 6
Wygląda jakby się podgajalo, ale dalej nie mogę odciągnąć dalej, bo szwy mi się wbijają tam. To oponka mi się zrobiła pod/nad szwami czy jak?
Tak powinno być?
 

nope

Well-known member
Nie masz zadnej oponki. Nie możesz bo masz opuchlizne. Spokojnie. Na tym etapie gojenia tak bywa. Mysle ze tydzien dwa i juz wgl inna bajka tutaj będzie u Ciebie.
 

Anonim31

Member
Dzień 7

Już czekam żeby ta opuchlizna zeszła żebym odsunął do końca, bo jest strach dalej
 

Anonim31

Member
Dzień 7

Ból przy wzwodach prawie zerowy, w nocy mało pobudek, jedynie pytanie, czy to zgrubienie czerwone jest normalne, zarówno wokół żołędzi jak i za wedzidelkiem? To się zmniejszy samo / po użyciu maści, czy takie będzie?
 

Podobne tematy

Do góry