• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po plastyce stulejki

adam123456

New member
Witam,
Dzisiaj mija 3 dzień od zabiegu plastyki stulejki- przynajmniej tak mi mieli zrobić. Mam 17 lat oraz
Od kiedy pamietam, to miałem stulejkę całkowitą. Byłem na zabiegu z NFZ, znieczulenie do kręgosłupa, 3 dni w szpitalu spędziłem. No i niby wszystko dobrze w miarę, napletek schodzi, tylko troszkę boje się o szwy. Lecz nie temu pisze ten wątek. Jak przeglądam wszystkie wasze tematy, to żaden penis nie wyglada jak mój... Załączam zdj: Imgur: The most awesome images on the Internet
Dlaczego mam taką skórę nad żołędzią? Jest to normalne?
 

rayedstar

New member
Opuchlizna z czasem zejdzie - cierpliwości. Ale tak wgl to robienie plastyki przy całkowitej to głupota moim zdaniem, jak jest stulejka całkowita to lepiej machnąć obrzezanie- przynajmniej jesteś pewien ze problem nie powróci a tak to nie wiadomo
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zapoznaj foty z każdej strony, szczególnie od strony tej opuchlizny. Mowisz ze mozesz sciagnac napletek, co wtedy sie dzieje z opuchniętym miejscem? Jak dla mnie to ta opuchlizna powinna byc wcisnieta pod napletek, teraz linia ciecia uciska i chlonka nie ma jak odplynac i tworzy opuchlizne.
 

adam123456

New member
Dam wieczorem foty, to jest 5 dzień po zabiegu a ja dalej mam niezagojoną ranę. Mam wrażenie, że gdy ściągam napletek to ona się cały czas otwiera. Dalej mam starać się go ćwiczyć, czy dać sobie spokój na kilka dni? Przy ściąganiu szczypie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz wrażenie czy tak się dzieje? Wstaw dobre foty, również miejsca gdzie myslisz ze sie rana otwiera. Zobaczymy, doradzimy.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Faktycznie dziwnie to wygląda. Moze byc ze jakies naczynie krwionośne zle zamkneli i wylalo, zrobil sie krwiak w tym miejscu. Nie jest to typowa oponka. Miales tak juz od razu po zabiegu czy pozniej sie pojawilo? Ja to bym sie udal z tym do lekarza, normalne to to nie jest na pewno.
 

adam123456

New member
Pisząc oponka masz na myśli co?
EDIT: Dobra czaje, chodzi Ci o to, o co sie pytałem w pierwszym poście. Też tak myślałem, że to jest nienormalne. Co jest mi w stanie zrobić lekarz z tym?
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jezeli to krwiak podskorny to moze odessac naprzyklad. Dowiesz sie jak pojdziesz. Ja nie specjalista. Równie dobrze moze ci powiedziec ze samo z czasem zejdzie. Tak czy siak ja bym sie z tym do lekarza wybral.
 

Podobne tematy

Do góry