• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po obrzezaniu

Witam, jestem po zabiegu obrzezania skalpelem z powodu stulejki (w spoczynku z wielkim trudem + jedynie nawilżony lub pod ciepłą wodą w wannie dało się ściągnąć napletek, we wzwodzie raczej tylko tak jak na foto) + dwa razy naderwane wędzidełko. Aż do momentu zabiegu w sumie nie widziałem wewnętrznej części napletka...?

Foto sprzed zabiegu (spoczynek, spoczynek lekko naciągnięty, wzwód)

Foto 3 dni po zabiegu

Co sądzicie?
 

Sig

Member
ładne szwy i mała opuchlizna jak na ten etap. Będziesz zadowolony. Pochwal się jak szwy zaczną wypadać i jak będzie to wyglądać w zwodzie z wędzidełkiem.
 
6 dzień po - przy zdejmowaniu gazy wypadł mi jeden szew - nic nie naciągałem, to chyba nie dobrze ze tak szybko?

I druga sprawa czy idzie wszystko w dobrym kierunku?
Na jednym ze zdjęć (lewe dolne foto) widać z przodu tak jakby naciągniętą skórę która się trzyma z żołędziem, czy to jest jakiś problem czy tak ma być?
 

dowolny

New member
Też mi jeden bardzo szybko wypadł. Uważaj na wzwody tylko, żeby się nic nie rozeszlo. Coś Ciebie mocniej ciągnie z tej strony?
 
Z tej której szew wypadł? Czy z przodu tutaj co jest tak jakby napięta skóra połączona bardziej z żołędziem? Nie wiem czy to anatomia czy po zabiegu po prostu coś lekarz zrobił?
 
Mam pytanie czy to nie ma się czym martwić że to co zaznaczone na foto robi się "napięte" bo widać bezpośrednio że jest połączone z żołędziem? Czy ktoś też tak ma?

 
@Sig Panie, jak będzie tak jak przed zabiegiem to lipa, bo ja nie widziałem w ogóle tej części penisa za swojego życia, tj. wewnętrznego napletka przez za krótkie wędzidło i za wąski napletek zewnętrzny :))) (wstawiłem foto w pierwszym poście)
 

Sig

Member
@szybkibill zaraz po zabiegu nie było tej opuchlizny. Na zdjęciu widac. Wróci do tego stanu gdzie ta żyła jest nie widoczna. Utworzą się nowe połączenia limfatyczne i będzie jak nalezy. Możesz mieć pod skórą coś twardego, wchłonie się
 
Chyba ten szew który wypadł kilka dni temu to z tego miejsca. Nie powiem, przestraszyłem się trochę. Coś z tym trzeba robić, zszywać jeszcze raz?

 
Dzięki! Czyli używać w to miejsce szczególnie octeniseptu i unikać wzwodów? I jak to się samo jakoś powinno złączyć po czasie?
 

Podobne tematy

Do góry