• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2dni po zabiegu obrzezania, czy to się wchlanie

Benek42

New member
Witam,
Jestem dwa dni po zabiegu i mam pytanie,czy wygląda to dobrze i czy fałdki na zdjęciach się wchłoną?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. W linku fotki.
 

Benek42

New member
Dziękuję za miłe słowa. Jestem zadowolony i spokojny. Zabieg odbył się w klinice Derm-Estetyka w Gdyni operował doktor Krzysztof Mysky.
 

mati12

Well-known member
Przecież wczoraj dostałeś odpowiedzi wszystko ok zwłaszcza że jesteś parę dni po zabiegu wygląda ok
 

Benek42

New member
Wybaczcie, rano przybyła nowa faudka, myślałem że to może być oponka... Tyle się tutaj naczytałem o strasznych rzeczach
 

nope

Well-known member
Ciezko powiedziec. Czekaj cierpliwie, mozesz sie zglosic do lekarza zeby cos ci powiedział na to. Jezeli masz oponke na obrzezaniu calkowitym to i tak nic nie zrobisz z tym jedynie czas...
 

xwiewiurx

Member
Dzisiaj rano już penis nie wygląda tak jak w dzień zabiegu 🙄. 5dzien, czy jest to normalnie i czy się wchlanie? Cały napuchł ☹️ proszę o odpowiedź
chlopie daj temu czas i bacznie obserwuj, i nie czytaj tyle bo sam wywolasz te oponke ;) jest ok ja mialem podobnie, wyglada bardzo dobrze po tak krotkim czasie
 

Benek42

New member
Dziękuję za dobre słowo. Jednak bardzo jestem zaniepokojony. Przez pierwsze trzy dni wyglądał tak ładnie ...
 

Trolo

Well-known member
Możesz masować to miejsce, żeby pomóc i zmniejszyć opuchliznę, pomóc odpłynąć limfie. Ale nie kombinuj z masturbacją.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry