• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

24 godziny po operacji

Asamoa

New member
Przepraszam za post pod postem ale zapomniałem dodać w poprzednim zdjęcie :cool:
Otóż tak wygląda po około 10 minutach zdjęcia napletka. Jak widać oponka wypchnięta. Jednak gdy schowam pod Napletek to po jakiejś godzinie wraca do normy, tzn Napletek wewnętrzny nie jest szerszy od reszty skóry.
Zdjęcie
Czy mogę już smarować Napletek wewnętrzny sterydami aby był w tym samym kolorze co reszta siurka? Blizn nie widać bo jest w stanie spoczynku, ale jak stanie to są dość mocno widoczne.
 

Asamoa

New member
Ale chyba nie będzie aż tak dużej różnicy jak u mnie... W zasadzie uważam że mój przyjaciel jak tylko przestanie wypychać oponkę będzie gotowy do działania. Gorzej z estetyką dlatego zadałem pytanie o maść na blizny.
 

Wireman

Member
Ja jestem 33dni po. Nie używam żadnych maści, bo też nie mam nic dziwnego jak koraliki po szwach itd. Ale powiem Ci Asamoa, że jednej baaaaardzo ważnej rzeczy nauczyłem sie na tym forum - TRZEBA CZEKAĆ. CZAS, czas, czas. Nic na już. Nic natychmiast. Poczekaj miesiąc od zabiegu aż wszystko się uspokoi.
 

psp2

New member
Hej! Pocieszę Cię, bo byłem w takiej samej sytuacji. Miałem ogromną opuchliznę przez dość długi okres, trwało to kilka dobrych tygodni, tez miałem problemy z chodzeniem, ciężko mi było się przyzwyczaić, wpadałem w paranoję, że mam oponkę, że tak już zostanie a na końcu wszystko się zagoiło. Mam tez bliznę, którą smaruje cały czas preparatami, pracuję nad nią a jeśli chodzi o skórę to tak się rozciągnęła, ze w normalnym stanie mój penis jest zakryty.
 

Asamoa

New member
21 dzień. Dzisiaj uznałem że mały jest gotowy do ręcznej robótki i niestety okazało się że nie jest. Przy pełnym wzwodzie oponka tak mocno uciska rowek pod żołądźią, że musiałem szybko zacząć pacyfikację. Tak wygląda w stanie umiarkowanego wzwodu, powiedział bym 65% maksimum.
Zdjęcie
Przy wzwodzie pełnym penis jeszcze się rozszerza, jednak oponka nie, i uwiera tak mocno że jakąkolwiek akcja jest niemożliwa. Oprócz tego wszystko ok, blizna nie kłuję, żołądź nie jest w ogóle nadwrażliwy, nie łuszczy się, zero innych problemów. Tylko martwię się tą oponką, wyguglalem ze może pomóc maść Reparil, stosował ktoś?
 

Asamoa

New member
Dzisiaj podczas kąpieli wybadałem dokładnie sytuację, i koniec końców to nie oponka uciska mnie podczas wzwodu a linia szwów pod nią. Jest cholernie twarda i tak ciasna że podczas pełnego wzwodu wbija się w penisa co sprawia bardzo mocne kłucie (tworzy się załupek). Oponka oponką, wygląda brzydko, ale to linia szwów jest kłopotem. Zakupiłem maść lioton 1000 (ponoć to samo co Cepan polecany tu na forum, tylko nie śmierdzi), będę smarował 2 razy dziennie i podzielę się efektami za jakiś tydzień.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry