• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

23 dzień po zabiegu obrzezania opinie?

piter1988

New member
Witam jestem po 23 dniu obrzezania. Miałem stulejkę całkowitą od kiedy pamiętam. Chciałbym się dowiedzieć jaka to metoda, bo lekarza nie zapytałem i czy wszystko dobrze wygląda jak na 23 dzień. Dwa dni temu sam sobie powyjmowałem szwy. Jak widać mam takie ząbki i nie wiem czy to zejdzie i czy coś stosować.
Zdjęcia w spoczynku:

W wzwodzie:
 

nope

Well-known member
Obrz calkowite. Wyglada na low & tight. Zacznij stosowac gdzies za tydzien cos na blizny albo jakiś żel albo np plastry sutricon klej. Czy zejdzie nie da sie stwierdzic niestety.
 

Casevan

Member
Odpowiem na pytanie zanim je zadasz.. ;)
Nie, te ząbki po szwach nie znikną z czasem.
U mnie wyglądało podobnie. Jestem 4mc po zabiegu, codziennie smaruje 2x Sutriconem i masuje po ok 5min i jakoś bardzo się nie wygładziło.
Aczkolwiek sama blizna zrobiła się bardziej elastyczna. Jestem po częściowym i teraz podczas wzwodu w nocy napletek sam schodzi. Tego chciałem. Sama blizna już mi tak nie przeszkadza ze wyglada trochę gorzej.
 

piter1988

New member
Dzięki za odpowiedź chłopaki. Mimo to skorzystam z rady nope i kupie maść by choć trochę poprawić efekt. Myślałem o masturbacji by wytestować wszystko, lecz jeszcze się trochę wstrzymam, by czegoś nie uszkodzić.
 

vrocek

New member
Witam jestem po 23 dniu obrzezania. Miałem stulejkę całkowitą od kiedy pamiętam. Chciałbym się dowiedzieć jaka to metoda, bo lekarza nie zapytałem i czy wszystko dobrze wygląda jak na 23 dzień. Dwa dni temu sam sobie powyjmowałem szwy. Jak widać mam takie ząbki i nie wiem czy to zejdzie i czy coś stosować.
Zdjęcia w spoczynku:

W wzwodzie:
Mam podobne ciecie (i zabki chyba tez beda) - jak z wrazeniami/czuloscia na bodzce?
 

piter1988

New member
U mnie nadwrażliwość żołędzia występowała tak przez pierwsze 2 tyg. W ogóle lekarz mi kazał po 10 dniach przestać nosić opatrunek a zakładać wkładki męskie( podpaski) Tena Men 2 no to tak nosiłem. Przez pierwsze dni to wrażliwość była straszna, że się prosto chodzić nie dało bez opatrunku ale kolejne dni coraz lepiej. Teraz już chodzę do pracy i zapominam, że miałem zabieg i chodzę już normalnie tylko w majtkach, gdyż nie mam żadnych ran.
Jeszcze się muszę przyznać, że pisałem wczoraj, że nie będę się masturbować jeszcze, jednak zrobiłem to:p I powiem szczerze, że dochodzi się dłużej to fakt ale orgazm był jakby mocniejszy. Teraz mam pewność że sprzęt działa poprawnie i dam mu dalej jeszcze trochę odpocząć. Miałem cały czas w myślach posty, że po obrzezaniu nie ma już takich przyjemności z doznań, teraz wiem na sobie, że jest wszystko OK.
 

vrocek

New member
Oo ciekawe z tymi podpaskami, mnie wlasnie czeka praca za 2 dni, a srednio sie moge do niej w dresach udac. No ja z testami musze jeszcze poczekac, narazie 8 dzien, a 2 dni temu puscil jeden szef wiedz rany jeszcze swieze w sumie, i poki co zainstalowalem dodatkowy stelaz w formie szwow przylepnych :)
 

Podobne tematy

Do góry