• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

22 lata i pierwszy raz sciagniety napletek

johnywalker

New member
Przez 2 ostatnie dni po raz pierwszy udawalo mi sie sciagac calkowicie skore z napletka. Mam 22 lata, wczesniej caly czas wstrzymywalem sie z ta czynnoscia ze wzgledu na bardzo silna nadwrazliwosc zoledzi oraz ciasna skore. Bylo ciezko, lecz dwa dni pod rzad sie udawalo, pojawil sie jednak kolejny problem - zalupek. Skora nie chciala z powrotem wrocic na napletek, balem sie, ze moze dojsc do niedokrwienia, wiec kilka minut sila sprowadzilem ja do poprzedniego stanu. Zaobserwowalem tez, ze tuz za napletkiem pojawila sie mala faldka skory, jakby pozostalosc po zalupku. Dzisiaj rano obudzilo mnie swedzene czesci glowki napletka, jak sie okazalo, najprawdopodobniej skora zza napletka, wrocila na swoje miejsce. Ten obreb skory tuz przy glowce napletka stal sie bardzo wysuszony i ogromnie nawrazliwy, probowalem go nawilzac, lac na niego oliwke, lecz niewiele to dalo. Mam wiec pytanie, czy jest sens rozciagac skore i walczyc ze stulejka naturalnymi sposobami, czy nie ma wiekszych szans, by zostala ona wyleczona? Nie mam zamiaru poddawac sie zabiegowi operacyjnemu, blokada mentalna nawet na mysl dotkniecia napletka z powodu nadwrazliwosci jest tak duza, ze jestem w stanie poswiecic sie i nie byc w stanie odbyc stosunku seksualnego do konca zycia, jesli nie bedzie to mozliwe.
 

Trolo

Well-known member
Postaram się Ci pomóc. Zacznijmy od tego, że problem występuje już w spoczynku, a we wzwodzie jak dużo jestes w stanie odsłonić żolądź? Jakies zdjecia w spoczynku i wzwodzie? Rozciaganie owszem zalecane ale nie intensywne i po uprzednim namoczeniu w ciepłej wodzie dla zmiękczenia skóry.
 

johnywalker

New member
Postaram się Ci pomóc. Zacznijmy od tego, że problem występuje już w spoczynku, a we wzwodzie jak dużo jestes w stanie odsłonić żolądź? Jakies zdjecia w spoczynku i wzwodzie? Rozciaganie owszem zalecane ale nie intensywne i po uprzednim namoczeniu w ciepłej wodzie dla zmiękczenia skóry.

Aktualnie maksymalnie do okolo polowy zoledzia. Przez te 2 dni gdy udalo mi sie sciagnac skore calkowicie, bez wiekszego problemu moglem sciagnac 3/4 bez wiekszego problemu, jak nigdy. Teraz, gdy skora zza napletka znowu przesunela sie do przodu, wszystko wrocilo do poprzdniego stanu, a nawet jest gorzej.
 

Trolo

Well-known member
Ćwicz kolego ćwicz, w spoczynku rozciągaj napletek palcami i wrzuć jakieś zdjęcia. Nie intensywnie, spokojnie wszystko przyjdzie z czasem.
 

afrika

New member
W wieku 22 lat jest juz raczej za pozno na rozciaganie - terapie zachowawcza stosuje sie u nastolatkow. Nie wiadomo tez czy w ogole ten sposob jest mozliwy, to zalezy od srednicy pierscienia zwezajacego napletek. Idz do dobrego lekarza, przede wszystkim. Z duzym prawdopodobienstwem mozna jednak powiedziec, ze czeka cie operacja.
 

Podobne tematy

Do góry