• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po zabiegu.

bartekd25

New member
Witam , jestem juz 2 tygodnie po zabiegu obrzezania calkowitego. Mam pytanie. Mianowicie chodzi mi o to ze dzis probowalem sie zmasturbowac , ale nie wiem czemu nie moglem.... nie odczuwam jakiejkolwiek przyjemnosci . Jak wygladalo to u was ? Kiedy poraz pierwszy po zabiegu probowaliscie cos dzialac ? Czy tez nie odczuwaliscie lub nie odczuwacie przyjemnosci ? Pozdrawiam
 

Psyche

New member
niestety, nie jesteś osamotniony !
też tak miałem...członek jak patyk, zero przyjemności...
z biegiem czasu powinno być lepiej...choć nie będzie już tak jak kiedyś...
 

oxis

Member
Dwa tygodnie to jednak zbyt krótki czas, za wcześnie, by popadać w panikę. Nie wszystko się zagoiło jeszcze. Czasami to gojenie twa bardzo długo, nawet 3 miesiące w skrajnych przypadkach. Oczywiście, że doznania będą mniejsze, ale jednak sam orgazm powinien być nadal fantastycznym przeżyciem, równie fascynującym i głębokim, jak wcześniej.
Pamiętaj, że low@tight to najbardziej drastyczne obrzezanie, że masz cięcia pod skórą i one też muszą się wygoić.
Najważniejsze, żebyś odpowiednio nastawił się psychicznie i nauczył cieszyć tym, co masz teraz. Uruchom podczas masturbacji wyobraźnię i pieść także inne strefy erogenne; skup się na sprawieniu sobie jak największej przyjemności. Nie wpadaj w panikę, gdy ci opadnie i odejdzie ochota. To raczej wina psychiki. Zdarza się także nieobrzezanym, że masturbują się godzinę i rezygnują, bo wytrysk nie nadchodzi.
A Ty masz za sobą bolesne doświadczenie obrzezania i strach o przyszłość swojego seksualnego życia. W takiej sytuacji penis odmawia posłuszeństwa.
Przede wszystkim jednak - dwa tygodnie to za wcześnie na normalną masturbację.
Gdy już wszystko dobrze się zagoi, nie zapomnij o nawilżeniu penisa ( polecam oliwkę johnson's baby w żelu :p ) i pozytywnym nastawieniu. Będziesz musiał nauczyć się wszystkiego od nowa.Trzeba pocierać przede wszystkim żołądź i jej koronę, okolice linii cięcia ( bo tam zazwyczaj pozostała część wewnętrznego napletka), a także dodatkowo trzon penisa.
Daj znać, jak Ci idzie. Powodzenia i głowa do góry!
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry