• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po obrzezaniu całkowitym

w1tek123

New member
Zabieg wykonałem 18.05 czytając wszędzie, że jest to bardzo łatwy do wykonania zabieg nie martwiłem się niczym, tym bardziej , że zabieg wykonywał gość z tytułem profesora.

Po lekko ponad 2 tygodniach wygląda to tak: i trochę się niepokoje, bo nie oszukujmy się wygląda to zwyczajnie źle.
Jest szansa, że to się naprostuje czy muszę nastawiać się na poprawkę?
 

w1tek123

New member
Tak, wizyta kontrolna była jakoś 7dni po zabiegu, opuchlizna była wtedy większa.
Sama kontrola trwała z 30s Pan profesor rzucił okiem skwitował krótkim - będzie pan zadowolony - i skasował 300zł
 

latek777

Active member
300 złotych....też miałem do czynienia z takimi specjalistami, niektórzy lekarze to mają wywalone w kosmos ego, kolego widziałem tutaj o wiele gorsze przypadki, będzie ok u Ciebie
 

Piotr30plus

New member
Kontrolne mam darmowe, również ostatnio wybrałem się do innego lekarza na konsultacje profesorską, 350zł, stwierdził że potrzebuje wyników badań, zlecił je i powiedział że z wynikami wpadne na pare minut po leki i że to będzie wizyta nieodpłatna
Nie wiem jak doświadczenia innych, ale takie wizyty kontrolne/na wypisanie recepty po wynikach badan - bedace w cenie zabiegu/pierwotnej wizyty brzmia dosc uczciwie.
"za darmo to uczciwa cena" :p
 

Andrew192

New member
Kolego jak wygląda teraz twoja sytuacja, bo u mnie też troszeczkę wyszła "skórka" na wierzch(dużo mnie niż u cb ale jednak) , jestem 6dni po obrzezaniu całkowitym i u mnie lekarz który wykonywał zabieg powiedział że raczej u niego niema wizyt kontrolnych...
 

cichy13

Active member
Kolego jak wygląda teraz twoja sytuacja, bo u mnie też troszeczkę wyszła "skórka" na wierzch(dużo mnie niż u cb ale jednak) , jestem 6dni po obrzezaniu całkowitym i u mnie lekarz który wykonywał zabieg powiedział że raczej u niego niema wizyt kontrolnych...
w lipcu był ostatni raz na forum także nie liczyłbym na odpowiedź XD
 

Podobne tematy

Do góry