2 miesiące po

inverso86

New member
Przyjacielu, nie rób zdjęć z tak bliska bo ciężko rozróżnić oponki od fałd skórnych :) Ja przeszedłem obrzezanie szęściowe 8 dni temu i nie jestem specjalistą ale wygłąda mi to na poprostu nadmiar skóry :) Pozwól że podłącze się do tematu żeby nie zaczynać kolejnego, czy może mi ktoś powiedzieć (najlepiej z obrzezanych częściowo) czy u Was ta opuchlizna wyglądała podobnie? Dodam że lekarz kazał mi nie ćwiczyć napletka i trzymać go tak jak jest pod opatrunkiem do 14. sierpnia:

http://imgur.com/YOsNDij przed zabiegiem stulejka częściowa
http://imgur.com/cia4eKh dzien 7
http://imgur.com/UKgIXkh dzien 7

Myślę że to oponka, od 2 dni nie rośnie już ale mnie martwi. Może ktoś poradzić?
 

kocur

New member
to jest częściowe? wygląda na całkowite. Ja też jestem 8 dni po i u mnie wygląda bardzo podobnie, tylko że dodatkowo mam trzy miejsca na lini szycia, na których są takie strupki denerwujące, bo ciągle odpadają albo pękają przy wzwodach i robią się nowe w kółko.. ;/ Ale w sumie wyglądają coraz lepiej więc pewnie mi się to zagoi za jakiś czas. U Ciebie wydaje mi się, wszystko w normie,n ie ma się do czego przyczepić. Opuchlizna trochę jest, ale też na pewno przejdzie. Nosisz ptaka do góry? Ja jeszcze tak, bez opatrunku w ciasnych majtkach.

EDIT: Aha, jeszcze u ciebie ładnie szwy widać, a u mnie jakoś niezbyt, tylko przy wędzidełku i jeden z drugiej strony, jakby reszta była pod skórą, czy coś o_O
 

inverso86

New member
Zajrzałem do Twojego tematu, rzeczowo opisałeś wszystko. Noszę cały czas ziomka ku słońcu w opatrunku bo tak lekarz zalecił. Nawet raz zadzwoniłem do niego (bo się naczytałem na forum że ludzie już po 3 dniach z golasem latają) to mnie opieprzył że się do zaleceń nie stosuje :x Muwisz że to nie ponka tylko opuchlizna jest? to trochę lżej na sercu :D A nawiasem mówiąc, czy mógłbyś fotke na igmur zapodać? Skoro u mnie wygląda tak jak u Ciebie a mieliśmy wybrane inne style to chciałbym porównać, bo mi trochę do myślenia dałeś.
Aha, i mi po wzwodach tylko raz krew poszła. Rób ciasny opatrunek na noc i zamknij go od góry to bedzie gicior.
 

kocur

New member
tzn czy ja wybierałem.. Chciałem low&tight, ale jak zacząłem mówić lekarzowi o stylach obrzezania to powiedział, że pacjenci zawsze go zaskakują :D Ale upewniłem się w rozmowie z nim czy blizna będzie blisko żołędzi, i czy skóra będzie nieruchoma, powiedział że nie ruchoma. Ja bym wyciął sobie troszkę więcej, ale może być już tak, lekarz wie lepiej, powiedział że zrobi tak żeby było dobrze i estetycznie ;p A fotki średnio mam czym zrobić, ale jutro się pomyśli
 
Do góry
TOPlist