• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 miesiące po plastyce - czy wszystko jest ok?

Pola96nd

New member
czesc, jestem dwa miesiące po zabiegu w spoczynku mogę bezproblemu ściagnąć napletek i go spowrotem nałożyć w zwodzie również mogę ściagnąć napletek troche wymaga to więcej wysiłku ale nie boli, ale nie mogę naciągnac spowrotem muszę go mocno pociagnac do gory, czy z tej mąki jakiś chleb będzie? :)

I niepokoją mnie te białe krostki na rowku zażołędnym widać je na jednym ze zdjęć.

imgur: the simple image sharer - w wzwodzie
imgur: the simple image sharer - w wzwodzie nic nie ruszając
imgur: the simple image sharer - max naciągniecie
imgur: the simple image sharer - w wzwodzie
imgur: the simple image sharer - spoczynek po ściagnieciu
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Trochę ta blizna jest ciasna. Widać jak jest na ciągnięta i czerwona. Możesz próbować maścią ja zmiekczyc. Masc na blizny powoduje rozluźnienie i zmianę koloru na bardziej naturalny. Z drugiej strony blizna kształtuje się parę miesięcy od cięcia.
 

Pola96nd

New member
Yyy.. blizna czyli co?:) A te krostki to nic groźniego?? I co z tym napletkiem w zwodzie, nie chce on wracać, czy coś takiego będzie przeszkadzało w seksie? dzięki za odp
 

otis_d

New member
Blizna, czyli miejsce po cięciu. Te krostki to nic groźnego, tylko niezbyt ładnie to wygląda (wg mnie).
 

Pola96nd

New member
Można je jakoś zwalczyć? I da jakoś poszerzyć ten napletek, bo w zwodzie schodzi, ale ciężko i ciężko jest go spowrotem nasunąć czy drugi raz pod nóż?
 

Klaus1

New member
To juz 2 miesiace, jest bardzo ciasno... Wydaje mi sie ze nóż. Chociaz jak sam mozesz naciagnac ... Ciezko stwierdzic. Poprobuj moze naciagac w cieplej wodzie czy jakimis masciami.
 

otis_d

New member
Czasem niektórzy znacznie dłużej mają problem z ciasnym napletkiem, a i tak są w stanie sobie z tym poradzić, więc z nożem to za wcześnie. A co do grudek, to usuwa się je laserowo.
 

Pola96nd

New member
Może jednak najlepiej jechać do urologa i niech on stwierdzi? Krucho z kasą ale te 100 zł wykombinuje jakoś. Czy lepiej odłożyć na zabieg? Jakie maści polecicie?
 

grzechu1990

New member
Cześć, Robiłem zabieg obrzezania w Poznaniu
NZOZ UROMED Ulica: Jarachowskiego 18 /wejście od Bogusławskiego. Krótko opisze jak to ja mialem. Zapisałem sie tam na wizyte do urologa prywatnie 120zł i automatycznie dał mi skierowanie do szpitala w którym pracuje. (to jest to samo miejsce). na zabieg czekałem 7 dni. Niestety ja nie mam ubezpieczenia i zapłaciłem jedyne 570zł. Moim zdaniem jest to bardzo tanio i profesjonalnie. Znieczulenie miałem miejscowe. na nfz termin nie będzie specjalnie dłuższy. Jestem aktualnie 19 dni po i czuje ze staję się w końcu mężczyzną. :)..
 
Do góry