• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 lata po zabiegu

Bary

Member
Chcialem zapytac czy ta oponka to normalne czy mozna bylo to zrobic lepiej. Kiedys na wizycie powiedzialem lekarzowi ze chyba moglby wyciac jednak troche wiecej napletka przeciez nic by sie i tak nie stalo , na co mnie tylko zjechal.
 

Bary

Member
Zreszta jak to sie ma do wspolzycia to nie wiem bo z nikim nie sypiam zalezalo mi poprostu zeby zrobic z tym porzadek chociazby dla samej higieny a tu tak troche spaprana robota bo jednak zbiera sie tam brud
 

NapletonBonaparte

Active member
@Bary A jak paluchami pociągniesz w stronę brzucha to jest ok?

I to nie wygląda mi na oponkę. Raczej na skórę. Jak fiut jest mały w zwisie, a w erekcji mocno rośnie to gdzieś ta skóra musi być. Z pleców się nie ściąga.
 
  • Like
Reactions: Wah

Bary

Member
W zwisie jest delikatna oponka a w zwodzie przez to ze za ta oponka skora jest nadal waska, pozostalosc po stulejce , wchodzi pod krawedz
 

Bary

Member
A mowilem lekarzowi wycinaj pan wszystko , a on nie bo zostawie troche zeby nachodzilo na zoledz w zwisie , a mi to na kij i tak nie sciagam pozostalosci napletka na zoledz , no i teraz zbiera sie tam syf .
 

Bary

Member
Fizycznie mi nic nie dolega wiec nie bede nic poprawial ale lepiej moglo by byc , zreszta umyc moge sie normalnie co przed bylo praktycznie niemozliwe
 

Podobne tematy

Do góry