• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 lata po zabiegu całkowitego obrzezania

sleighter

New member
Witam

Jestem 2 lata po zabiegu , zapomniałem wcześniej opisać moje odczucia ,przeżycia itp.
Było ciężko ,miałem 17 lat więc musiałem poinformować mamę nie byłem pełnoletni ,ale cel uświęca środki -poznałem wtedy dziewczynę i wiedziałem ,że coś się będzie szykowało :D (Jestem z nią do tej pory) u mnie gojenie trwało ok. 3 tyg . okłady z rumianku ,maści i wszystko goiło się szybko , najgorszy był pobyt w szpitalu jak dziewczyna wpadła ,nie wiedziała o tym zabiegu i wpadła mnie odwiedzić. Powiedziałem Jej wcześniej ,że mam problem z zapaleniem jądra dla złagodzenia sytuacji (choć zapalenie jądra jest o wiele groźniejsze) . W szpitalu byłem 3 dni ,było w porządku . Nie będę się o tym rozpisywał tylko APELUJĘ do osób ,które się zastanawiają czy iśc czy nie. MACIE ZAPIERDZIELAĆ i zrobić sobie ten zabieg!!! Ja osobiście zdecydowałem się na całkowite obrzezanie i mam teraz super fun z mojej kuśki :D Zabieg miałem robiony pod narkozą. DZIĘKUJĘ forumowiczom ,którzy mnie wtedy wspierali i pomogli podjąć decyzję .

***JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA DO MNIE PISZCIE POD MOIM WĄTKIEM NA WSZYSTKIE ODPOWIEM**

POZDRAWIAM!
 

fancom

New member
Myślę, że jakbyś jeszcze opisał swoje odczucia z seksu po zabiegu to pewnie wielu by to pomogło podjąć męską decyzję i pójść na zabieg.
I jak po 2 latach masz jakieś większe ślady? czy raczej są minimalne?
 

Podobne tematy

Do góry