• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzien po zabiegu

Boombox

New member
Sluchajcie mam problem przede wszystkim z oddawaniem moczu,oprocz tego,ze sie budze w nocy po kilka razy chce isc do toalety,a tam nic i znowu muze wracac do lozka i zasypiac. Ten bol przed wstanem to oczywiscie od wzwodu.

Oprocz tego mocz nie leci jak dawniej,tylko albo szybko i bardzo wasko,albo kapie. Przez to mam problem z tym,ze po wysikaniu sie troche moczu wycieka na slipki.

CO zrobic,aby oddawanie moczu bylo bardziej regularne,a nie takie waskie? Oprocz tego dzisiaj mam sciagnac opatrunek i strasznie sie tego boje :/ a wczoraj mylem sie w wannie, chwilke go moczylem i pozniej przemylem szarym mydlem, czy to przez to moglem zaczac bol przy sikaniu?

Prosze o pomoc !
 

Anonim.

New member
No ale co ty zabieg miałeś czy jak? Bo nic o tym nie napisałeś. Obrzezanie całkowite czy częściowe czy plastyka? Zobacz czy czasem nie masz cewki moczowej sklejonej jakoś bo nie wiem jak może nie lecieć.
 

bezczel

New member
Niemożność oddania moczu w normalny sposób to zapewne wina opuchlizny. Domyślam się że dzisiaj już jest lepiej :) Tak to bywa. Penis jest mocno opuchnięty i cewka moczowa jest zaciśnięta. Pytanie podstawowe to czy ból jest pozabiegowy czy boli Cię pęcherz? Jezeli pęcherz to może masz jakieś zapalenie? Nie bagatelizuj tego.
Drugi scenariusz mniej prawdopodobny to zbyt ścisły opatrunek. Może to?
Po oddaniu moczu musisz małego trochę wycisnąć, troche bolesne ale nikt nie mówił że bedzie łatwo i wytrzeć papierem toaletowym. Nic innego nie da się na to poradzić.
 

Boombox

New member
Teraz juz jest lepiej,bo nie boli przy oddawaniu moczu,ale na ujsciu cewki moczowej zrobil sie jakby taki strupek, ale ma to kolor bialy i nie da sie tego jakos sciagnac, bo nawet jak sie to dotyka to bardzo boli. i przez to nie moge sie normalnie wysikac,bo mocz leci w kilku kierunkach ;/ i przez to mam co chwile mokry opatrunek :/

I drugie moje pytanie do kiedy powinno sie robic opatrunki i czy nie przeszkadzaja one do przyzwyczajenia sie do nowych warunkow zoledziowi?

Dziekuje z gory za odpowiedzi!
 

bezczel

New member
Nie ma reguły co do zmiany opatrunków. Ja przestałem stosowac po 3 dniach. Krew pojawiała się sporadycznie, więc zrezygnowałem. "Na wolności" szybciej sie goi.
 

Podobne tematy

Do góry