2 dni po zabiegu

plosik1989

New member
W poniedziałek miałem zabieg usunięcia stulejki. 2 doby po zabiegu lekarz kazał moczyć go 2 razy dziennie w wodzie z rozpuszczonym kalium wiec dzisiaj zdiąłem opatrunki (nieprzyjemne uczucie). Zastanawiam się czy po tym musze zakładać nowe opatrunki czy zostawić bez?? I powiem szczeże z opatrunkami się lepiej chodziło.
 

trimi

New member
Z opatrunkiem przez przynajmniej tydzień lub 2, najlepiej moczyć go w np kwasie bornym.
Kup sobie kompresy jałowe 9x9, rozłóż na 4 i owijaj w koło dawająć wacka do góry zawsze.
 

plosik1989

New member
Tak to właśnie wygląda. Zastanawiam się czy jest ok 2 dni po zabiegu?? Może ktoś się bardziej orientuje jak to powinno wyglądać. I jeszcze może ktoś po zdięciach zorientuje się czy to obrzezanie całkowite czy częściowe bo zapomniałem po zabiegu się spytać, byłem trochę zamroczony po tabletce narkotycznej, wiem, że musiał usunąć sporo skury? Dzięki za odpowiedź.

Zdjęcie - 29.06.2016 | Fotosik.pl

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ab88b0d4bf1b45e8#
 

plosik1989

New member
Jeszcze jedno pytanie. Skóra wydaje mi się jakaś za gruba. Widać to w szczególności na drugim zdjęciu. Nie wygląda to zbyt fajnie. Jak patrze na inne zdjęcia po zabiegu, to wygląda to u innych nieco inaczej. Nie wiem czy to normalne, czy potem będzie wyglądać to inaczej. No i właśnie zastanawiam się nad tym czy było to obrzezanie całkowite czy częściowe, czy będę mógł nasuwać i odsłaniać żołądź czy będzie ona cały czas odkryta w trakcie spoczynku i wzwodzie.
 
Do góry
TOPlist