• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni po zabiegu, zapytanie dot. szwów

hajtowOw

New member
Witam. Mam 14 lat, miałem zabieg wydłużenia wędzidełka w poniedziałek. Po kąpieli miałem sobie ściągać napletek i polewać parę kropel parafiną. Jednak przy pierwszym myciu - wczoraj, zauważyłem że pojawiły się przy jednej i drugiej szwie małe kropelki, jedna większa od drugiej, są one białe. Mama twierdzi, że to ropa, dziś próbowałem ją zrzucić rumiankiem, ale nie udało się więc dalej wolałem nie próbować bo nawet nie wiem czy to rzeczywiście ropa. Co wy na to?
I czy tą parafiną mam kropnąć tylko na żołędzia i myć też tylko żołędzia, czy zjeżdżać niżej i tam też myć? Nie bardzo chcę zjeżdżać niżej bo próbowałem dziś i troszkę boli.
 

Trolo

Well-known member
Mama chyba ma rację że to ropa, a zdjęcie tego by więcej nam powiedziało. Postaraj się to dobrze umyć, bo na świeżo to może się zakażenie tam wdać i nie będzie wtedy dobrze. A jeżeli chodzi o ta parafinę, to raczej na wędzidełko bo tam miałeś zabieg.
 

hajtowOw

New member
A takie pytanie jeszcze. Gdy w poniedziałek miałem zabieg, lekarz mówił że za tydzień powinny zniknąć szwy (wylecą/rozpuszczą się). Dziś jest piątek i podczas sikania wyleciał mi jeden szew. Gdy chcialem się upeewnić czy to szew, to poleciało troszkę krwi i nie ściągałem dalej. Czy ten szew powinien wylecieć przed tym tygodniem o którym mówił lekarz?

Drugie pytanie, czy mogę ćwiczyć na siłowni?
 

nikram95

New member
Co do tego szwu to w zupełności mógł wypaść sam przed tygodniem. Miałem podobną sytuację. Ale jak nie przestanie krwawić to lepiej idź do lekarza.

Odnoście siłowni. Ja wróciłem do treningu po 2 dniach, ale odpuściłem sobie aeroby i trening nóg ze względu na to że można poruszyć to i tamto. Ogólnie musisz uważać.
 

hajtowOw

New member
cześć ponownie.
Mam małe pytanko. Otóż jestem już koło miesiąca po zabiegu, wszystko się zagoiło itp natomiast gdy w zwodzie staram się ściągnąć napletek, jest to co było wcześniej - boli gdy ściągam i "dziurka" przechyla się w dół. Co jest, przecież operacja się udała?
 
Możesz mieć jeszcze stulejke, spróbuj ściągnąć napletek gdy siusior ,,śpi'' później z ściągniętym napletkiem poczekaj na erekcje. Albo chirurg zbyt mało wydłużył Ci wędzidełko.
 

Podobne tematy

Do góry