• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni po zabiegu pytania?

polipop1

New member
Powiem Ci tak. ciesz się że mimo niesystematycznego ćwiczenia ( w większości lekarze zalecają całkowite ściąganie napletka już dzień po i po kilka powtórzeń) że wszystko jest okej. dziwne że szwy Ci zostały bo też miałem zielone rozpuszczalne ale po tygodniu zaczęly wychodzić. a co do problemu ze wzwodem to nic się nie martw. też miałem lekki ucisk ale to mija. po prostu skóra musi na nowo zostać porządnie rozciągnięta i tyle. jeszcze z tydzień półtora i będzie wszystko cacy
 

Robert28

New member
No że szwami właśnie niewiem myślę że już jest w miarę zrośnięte są małe ranki ale to wynika bardziej otarciami szwów. Jeśli chodzi o zwod u mnie jest mocny ucisk owszem po ciężkiej przeprawie udaje się ściągnąć ale jest bardzo duże zwężenie powodujący duży ucisk i bol
 

polipop1

New member
dobrze Ci radzę ćwicz go porządnie nawet jak boli. oczywiście nie jak krew się będzie lała strumieniami ;) ale musisz wyćwiczyć penisa bo inaczej albo bedziesz musiał poprawiać zabieg bo Ci się zwęży albo zrobi się załupek
 

Robert28

New member
Witam mam pytanko a propo szwow czy jesli jeszcze nie wyszly a mijaja juz 15 dni samemu sprobowac wyciagnac :p bo wizyte dopiero mam za 6 dni a widze ze juz powoli te nitki wzrastaja w skore i tworza sie rany
 

polipop1

New member
możesz spróbować pod ciepłym prysznicem albo ciepła ( nie gorąca) kąpiel , trochę szarego mydła w kostce ale nic na siłę :) jeśli zaboli to przestań. te szwy też się rozpuszczają więc logiczne że lepiej zaczną puszczać po namoczeniu
 

polipop1

New member
no a co myślałeś że nie będzie śladów ? miałeś szytą dziurawioną skórę więc trochę cierpliwości ;) tylko pamiętaj żeby "hartować" penisa, nie możesz tego odpuścić bo możesz mieć problemy a nawet może zrobić się załupek.
 

Robert28

New member
wiem wiem dlatego sie nie dziwie tylko czekam az sie zagoi :p cwicze 2 razy dzinnie wiecej mi praca nie pozwala ale jak cwicze to dluzej:) jesli chodzi o ucisk to niestety tak skora jest twrda w miejscu rany wiec mysle ze moge miec zbliznowacenie, w poniedziedzialek ide do kontroli takze spytam sie co dalej ewentualnie jakas masc
 

polipop1

New member
nie chodzi nawet o to żeby długo ćwiczyć ale np po sikaniu 4x zdjąć i nalożyć i tyle. kurcze żeby było wszystko okej. jakbyś chciał jakąś maść na te ranki to możesz kupić hydrosil
 

Robert28

New member
tak w cieplej wodzie jest o wiele lepiej lecz po za nia owszem schodzi po wileu probach ale jest tak samo jak przed zabiegiem :) jeszcze mam pytanie czy jesli po sciagnieciu powstaje namiar skory w sensie tej wenetrzenej w rowku to jest normalne?
 

polipop1

New member
Moim zdaniem wszystko jest okej. wiesz to jest dla organizmu nowa sytuacja więc troszkę jeszcze potrwa zanim się wszystko ładnie wchłonie i rozciągnie. Ja jestem już miesiąc po i moim zdaniem dopiero teraz wszystko jest okej ale jeszcze tydzień temu był odczuwalny dyskomfort, albo wizualnie nie było też idealnie
 

Ventuś

New member
Cześć, jestem 2 dni po zabiegu obrzezania, całkowitego. Ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest dobrze, nie leci już ta wydzielina, krew tylko odrobinę po zmianie opatrunku. Pytanie mam takie: jak dobrze zrobić opatrunek. Ja nie dostałem żadnych instrukcji, a po paru godzinach po prostu ześlizguje się od chodzenia itp, zdejmowanie opatrunku trochę boli zapewne przez nadwrażliwość, ale nie jest ona tak dokuczliwa jak wczoraj czy zaraz po zabiegu. Opuchlizna jest, ale raczej mała/średnia powiedzmy 2x mniejsza niż wczoraj po zmianie opatrunku przez lekarza.
 

stulejorz9486

New member
Cześć, jestem 2 dni po zabiegu obrzezania, całkowitego. Ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest dobrze, nie leci już ta wydzielina, krew tylko odrobinę po zmianie opatrunku. Pytanie mam takie: jak dobrze zrobić opatrunek. Ja nie dostałem żadnych instrukcji, a po paru godzinach po prostu ześlizguje się od chodzenia itp, zdejmowanie opatrunku trochę boli zapewne przez nadwrażliwość, ale nie jest ona tak dokuczliwa jak wczoraj czy zaraz po zabiegu. Opuchlizna jest, ale raczej mała/średnia powiedzmy 2x mniejsza niż wczoraj po zmianie opatrunku przez lekarza.

gazik od dołu, gazik od góry (jakbyś chciał zrobić hotdoga) i oklejasz taśmą bezopatrunkową (polovis). bliżej grzyba możesz nie oklejać żeby spokojnie odchylić gaziki podczas oddawania moczu
 

Podobne tematy

Do góry