• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni po obrzezaniu, jak to wyglada?

kris84

New member
Witam, jestem 2 doby po calkowitym obrezaniu, ogolnie mialem znieculenie miejcowe. Wszystko ogolnie goi sie ok, wacka staram sie trzymac caly czas w gorze i mozna powiedziec ze prawie nic nie boli i nie krwawi juz. Niepokoi mnie tylko opuchlizna, chyba krwiak ktory zrobil mi sie z prawej strony pracia. Czy mam sie czym niepokoic czy poczekac?? pomozcie prosze
 

jake89

New member
Poczytaj forum. Miałeś znieczulenie miejscowe wiec bedzie i krwiak i opuchlizna. Zabieg, ingerencja w ciało- nie jesteśmy robotami i nie zniknie po 2 dniach;) jakby się coś poważnego robiło to uderzaj do lekarza. Spróbój Rutinoscorbin łykać 2-3 razy dziennie po 2 tabletki, ewentualnie kup sobie Cyclo3Fort i łykaj rano i wieczorem. Będzie dobrze:) jak coś to też dodaj foty żeby ocenić. pozdr
 

Esham949

New member
Jeśli po takim zabiegu opuchlizna i krwiak są jedynym Twoim zmartwieniem to jesteś "szczęściarzem" :D To jest całkowicie normalne, z czasem zejdzie ;) Noś ciasne majtki, dobrze by było jakbyś w majtki wkładał kawałek ręcznika lub starej koszulki, żeby wacek był cały czas w górze i nie miał swobody ruchu ;)
 

Podobne tematy

Do góry