• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2,5 tygonia po zabiegu, chyba z krótko

Mystical

New member
Szwy jeszcze nie zeszły, ale powoli puszczają. Nie byłem jeszcze u urologa na wizycie kontrolnej ale chyba pora się wybrać. Dla mnie teraz wędzidełko wygląda jakość dziwnie, jak jakiś gruby bąbel, nie wiem czy zabieg był wykonany dobrze. Teraz napletek schodzi mi chyba tak samo jak przed zabiegiem. Czy za wcześnie żeby to oceniać czy rzeczywiście jest nie tak. Daje zdjęcia robione w trakcie wzwodu.

http://img513.imageshack.us/i/97085461.jpg/

http://img513.imageshack.us/i/31893302.jpg/

http://img407.imageshack.us/i/14765977.jpg/

a w tym temacie zdjęcia sprzed operacji
http://stulejka.com/phpBB/viewtopic.php?t=6619
 

Mystical

New member
byłem u urologa i powiedział że wszystko jest ok, powiedziałem, że dziwnie mi to wygląda i chyba jest za krótkie, a on powiedział, że z czasem będzie coraz lepiej, co myślicie?
 

Mystical

New member
zmieniłem zdjęcia na lepszej jakości,
minęło już kawał czasu i nic sie chyba nie zmienia, napletek schodzi może minimalnie dalej niż przed zabiegiem lub tak samo
jak już pisałem urolog powiedział, że wszystko jest ok i będzie coraz lepiej z czasem,
da się uprawiać seks z takim wędzidełkiem?
 

johnny_bravo

New member
Jestem ok.2 tygodnie po zabiegu, są szwy (jeden wyszedł) i mam podobnie. No może nie mam żadnego bąbla nigdzie, wygląda ładnie. Szczerze mówiąc myślałem, że będę mógł ściągać napletek zupełnie do końca, a też jest jakby przytwierdzony nieco poniżej żołędzi. Mam nadzieję, że jak szwy puszczą, to się to jakoś porozciąga... Idę za dwa dni na kontrolę, to zapytam i coś napiszę. Ktoś miał podobnie może?
 

Mystical

New member
i jak Johny co powiedział lekarz?

dziś zauważyłem(przy masturbacji) że na samym początku napletek schodzi
tylko za żołądź ( na równi z krawędzią), a gdy go chwilę porozciągam może zejść trochę dalej, ale ciągnie za sobą żołądz w dół.
Myślicie że coś się może zmienić, czy znowu do lekarza? Znowu zapłacę 60zł za wizytę i powie mi że wszystko jest dobrze.
 

johnny_bravo

New member
No super :/ -> Lekarz mnie nie badał, tylko pielęgniarka sprawdzała czy wszystko ok się goi. Powiedziałem jej o swoich wątpliwościach, odpowiedziała tylko, że ona sama nie oceni tego. Mam pogadać za tydzień z lekarzem. No zobaczymy... Ja mam jeszcze 3 szwy, jetem nieco ponad 2 tygodnie po zabiegu, wolę się nie szarpać z napletkiem, więc nie wiem do końca jakie są możliwości wędzidełka. Jeśli będzie się rozciągać z czasem bardziej, to może wszystko jest ok. Sam nie wiem, jak mnie lekarz zobaczy to będę wiedział więcej. Żebym ja tylko wiedział jak to powinno wyglądać i dokąd się ściągać... :D
 

johnny_bravo

New member
Już ponad 3 tygodnie po. Byłem u lekarza, który robił zabieg. Obejrzał i powiedział, że na razie rana jest świeża i jeśli przez ćwiczenia/czas to się nie zrobi bardziej elastyczne, to faktycznie mój sprzęt wymaga dodatkowego bardzo małego nacięcia, które załatwi problem.

Ale zdarzyła się rzecz niesamowita dnia następnego :) Odpadł ostatni szew, jakoś tak mocno przyczepiony i większy od pozostałych. Jakby mi ktoś w jednym momencie zdjął blokadę i mogę ściągnąć już do końca napletek 8) yeah! :D:D:D Tylko ciut ciągnie jeszcze, więc pewnie za 2 miesiące, jak się zagoi wszystko, kolejne nacięcie mnie jednak czeka. Ale potem będzie zarąbiście :)
 

Mystical

New member
no ja też zauważyłem że troche bardziej mi schodzi naplet niż przed, ale jak chce na maxa zsunąć to jeszcze ciągnie, nie wiem czy da sie z tym żyć czy jeszcze raz trzeba
 

Aronxss

New member
Wiem, że temat bardzo stary, ale jeżeli koledzy jeszcze zaglądają niech odpowiedzą. W końcu wędzidełko same się rozciągnęło czy był drugi zabieg?
Pytam, bo jestem 1 miesiąc po zabiegu i mam to samo co "dziś zauważyłem(przy masturbacji) że na samym początku napletek schodzi
tylko za żołądź ( na równi z krawędzią), a gdy go chwilę porozciągam może zejść trochę dalej".
 

Podobne tematy

Do góry