• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

19 lat nie za późno usunięcie stulejki?

ronnie

New member
Witam mam 19 lat i prawdopodobnie stulejkę. Jeżeli penis jest we wzwodzie mogę odsłonić koniuszek żołędzia, jeżeli nie jest we wzwodzie to cały... Poszedłbym do urologa wcześniej, ale moi rodzice... wszystko co związane z seksualnością było karcone. Poinformowałem ich o problemie w wieku 15 lat (wcześniej myślałem, że to jest normalne zdziwiłem się kiedy kolega przyniósł do szkoły erotyczną gazetkę), dostałem wtedy szlaban. Mam 19 lat jestem na studiach i chcę zająć się problemem. Dodam, jeszcze, że skóra mojego penisa jest skrzywiona w prawo... Chce pójść do urologa ale bardzo się wstydzę no cóż trzeba się przemóc. Mam pytanie ile taka wizyta może kosztować i czy możecie polecić mi kogoś z Wrocławia/legnicy. Czy zabieg usunięcia stulejki jest refundowany i jeżeli nie to ile kosztuje? czy nie jest to za późno?
 

miqitinek

New member
Re: 19 lat nie za późno?

Po pierwsze im wcześniej pójdziesz do lekarza, tym lepiej. Ja też się strasznie tym stresowałem, ale dla urologa to naprawdę nie jest nic dziwnego. Co do tych z Twoich okolic, to musi się wypowiedzieć kto inny, bo ja jestem z Podbeskidzia. Sam też czekałem (mam w tym roku 28 lat a dopiero 2 tygodnie po zabiegu) i myślałem, że może samo przejdzie. Lepiej sprawdzić u profesjonalisty i wiedzieć, niż gdybać i się zamartwiać. U mnie wizyta była darmowa, ale zabieg musiałem zrobić prywatnie w klinice (550 zł), bo gdybym chciał to zrobić przez NFZ to pewnie bym czekał jeszcze z rok. Najważniejsze, to pójść do lekarza, i od niego na pewno dużo się dowiesz. Jeśli będziesz miał do niego więcej pytań, to weź sobie je spisz, bo będąc u niego pewnie połowę zapomnisz ze stresu (ja tak miałem). Tak czy owak, przeczytaj tekst rafik'a: viewtopic.php?f=2&t=1392 mnie on mocno zmotywował i pomógł. Powodzenia
 

maro0477

New member
Wręcz przeciwnie nie jest za pózno na usunięcie stulejki.Ja też kilka lat z tym czekałem i wieku 21 lat odważyłem się na zabieg i jestem już prawie trzy tygodnie po zabiegu.Zabieg jest refundowany z funduszu NFZ ale trzeba długo czekać.Ja miałem wizytę u urologa w pazdzierniku a zabieg dopiero w lutym.
 

sławek83

Moderator
Ja mam prawie 30 lat i zabieg miałem we wrześniu tamtego roku, nigdy nie jest za późno. Współczuje ci rozumowania rodziców, niestety większość jest takich zacofanych. Ja zabieg robiłem przez NFZ i nie płaciłem nic. Wcale długo nie trzeba czekać a zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych. No i nie masz czego się wstydzić bo lekarz takich Wacków widział już tysiące i dla niego to norma.
 

ronnie

New member
Wielkie dzięki. Jeszcze tylko ponarzekam na edukację seksualną w Polsce... Wiecie ile ludzi nie ma pojęcia, ze coś im dolega? to po prostu żałosne wszyscy dowiadują się przypadkiem najczęściej z internetu...
 

kristofer87z

New member
Witam.

Moi rodzice też z tych zacofanych, co by w życiu nie poszli pod nóż, niezależnie od choroby...
Mi też próbowali to wpoić.

Ale jak jest już możliwość, to trzeba się brać za swoje życie i zdrowie ;-)
Im szybciej to zrobisz, tym szybciej będziesz się mógł w pełni cieszyć życiem ;->

We Wrocławiu masz świetną klinikę Multimedica, jak dostaniesz skierowanie od swojego urologa na oddział urologiczny na zabieg, to Ci to tam mogą zrobić w ramach NFZ. Z tego co słyszałem, czeka się ~2 miesiące.

Pozdrawiam.
 

ronnie

New member
widzę, że robiłeś u dr Beldy we Wrocławiu. też zastanawiam się nad tą kliniką. Jakie masz wrażenia i ile kosztował zabieg przedłużenia?
 

kristofer87z

New member
Ja miałem robiony zabieg korekty skrzywienia, kosztował 3000 zł.
Przedłużenie wędzidełka było zrobione gratis bo wymagała tego sytuacja.

Obrzezanie kosztuje u nich 800 zł z korektą wędzidełka, więc samo wędzidełko nie powinno być drogie.

Najlepiej zapytaj mailem, biuro@multimedica.pl, można wszystko fajnie uzgodnić.

Klinikę oceniam bardzo dobrze, wysoki standard pokoi, bardzo dobry lekarz, super opieka pielęgniarska, profesjonalny sprzęt, naprawdę niczego nie brakuje.

Za jakiś czas będę szedł na obrzezanie, z pewnością znowu do nich.
Pomimo, że mam do nich 200 km w jedną stronę uważam, że warto.

Pozdrawiam.
 

nowy844

New member
im wczesniej tym lepiej...szkoda straconych lat.....ja już wiedziałem o tym ,że mam stulejkę w liceum a dopiero w wieku 20 lat to skorygowałem...a szkoda...tyle fajnych akcji mnie omineło
 

Michelek

New member
Ja mam 19 lat i właśnie jestem po zabiegu. A rodzicom wyperswazuj ( tak się mówi?) co myślisz o ich podejściu do seksu bo przez rodziców i ich złe podejście może dojść do złych sytuacji.
 

kristofer87z

New member
Im wcześniej tym lepiej... Dopóki jest się w wieku, w którym można być aktywnym seksualnie to myślę, że warto.
Drugiej młodości od życia nie dostaniemy, więc trzeba korzystać póki można ;-)
 

Podobne tematy

Do góry