• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

18 dni po obrzezaniu całkowitym

Yme

New member
Cześć, dziś mija 18 dni po zabiegu.
Jeżeli możecie, zerknijcie i dajcie znać czy wszystko idzie jak należy, chyba oponki z tego nie będzie już, co?
Po dwóch tygodniach miałem zdejmowana szwy, mimo że rozpuszczalne, lekarz stwierdził, że lepiej będzie się goić. Pytanie jeszcze czy dalej muszę trzymać go do góry? Mocno się kurczy i często ciężko mi go utrzymać w takiej pozycji przez co czuję dyskomfort. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam
 

Klemens

Member
Ciekawe, mój doktor powiedział, żeby szwów nie ruszać, bo wtedy właśnie szybciej się rana goi, a minęły już 4 tygodnie. Co do trzymania ku górze to mi zalecono przestać po 2 tygodniach, ale ze względu na pierwszą poradę, to nie wiem czy warto słuchać :)
 
  • Like
Reactions: Yme

Yme

New member
@Yme Spoko jest, kto to operował? :D

Ja już normalnie nosiłbym.

@Klemens Uważaj żeby te brzydkie i twarde kulki Ci się nie zrobiły. 4tyg to już bym zdjął na bank.
Operował doktor Wiesław Moszczyński, swoją drogą w bardo przystępnej jak na 3miasto cenie, bo 1400zł. Przez pierwsze 3-4 dni wysyłałem mu foty smsem, na wszystko odpisywał bez problemu. A nie ukrywam, że przeżywałem trochę przez te pierwsze dni.
 

MKD

Active member
Dawno tutaj nie zagladalem.

Jakby ktos potrzebowal takiej wiedzy:

Zabieg mialem 27 listopada, seks uprawialem 31 grudnia. Byl on bardzo dlugi a ja dalej mialem czucie i to dosc duze. Pozniej nie wiem dlaczego byl krotki, tzn 2-3 minuty wiec bez targedii i bez szalu.

Teraz minelo juz troche czasu i nawet nie jestem w stanie dojsc w te 2-3 minuty. Moge nawet 15-20 minut jak sie przyloze. Obrzezanie high tight i generalnie bardzo duzo trenowalem a raczej przyzwyczajalem penisa do nowej sytuacji a doszedlem do momentu kiedy koncze za szybko.

Orgazm jest bardzo mocny i dluzszy niz przed zabiegiem
 
  • Like
Reactions: AGv

Yme

New member
Cześć, dziś mija 25 dzień po zabiegu.
Myślę, że widać lekki postęp.
Mam teraz pytanie czy powinienem używać jakiejś maści czy plastrów na bliznę? Czy jeszcze poczekać z tym i dać bliźnie goić się naturalnie.
Druga sprawa, nie odczuwam już żadnego bólu, szwów nie mam minęło już (bądź co bądź prawie) 4 tygodnie od zabiegu i czy masturbacja jest już dosyć bezpieczna? Śpiąc z dziewczyną wacek bardzo męczy, co chwilę staje, ten stan utrzymuje się dość długo, a później odczuwam przez to nieprzyjemny ból w podbrzuszu. Dlatego chętnie bym sobie ulżył, z typowym seksem wolę poczekać dłużej.
 

mati12

Well-known member
Jak najbardziej możesz smarować maścią lub używać plastrów jeżeli chodzi o zabawe trochę za szybko pomimo że wygląda ok w środku wszystko się jeszcze zabliznia łatwo coś uszkodzić
 

Podobne tematy

Do góry