• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

17 lat i brak objawów "męskości"

wstydliwy1

New member
Witam.
Pisałem parę postów w tym temacie, a jeden dotyczył wielkości penisa. Problem nie znikł i męczy mnie... W wieku 17 lat pojawiło się lekkie owłosienie w okolicach penisa a także bardzo małe pod pachami. Nadal nie przeszedłem mutacji i jetem bardzo niskim, młodo wyglądającym chłopcem (maks wyglądam na 6 klasę podstawówki)... Chciałbym się dowiedzieć czy to wszystko może być spowodowane np. niskim poziomem testosteronu? W ogóle nie zaczynam dojrzewać fizycznie :/ Nie chciał bym aby potem okazało się, że jest coś nie tak i np. nie mogę mieć dzieci... Wytrysku u siebie nie widziałem ani raz (może przez to, że nadal mam stulejkę, i nie pozwala mi się ona masturbować) a co do pulacji to też żadnych "oznak" jeszcze nie było :( Jeśli chodzi o rozmiar to w zwodzie nadal nie przekracza nawet 9 cm... (wątpię czy do 8 dochodzi). Co o tym myślicie? Powinienem jakoś zacząć "działać"? Wiem, że usłyszę rady w stylu "każdy ma swój czas" ale ileż można czekać? w wieku 17 lat wyglądam i gadam jak 6 klasista co w technikum jest trochę dziwne, nie mówiąc już o samej "sprawności" mojego sprzętu.
Liczę na odpowiedzi, Pozdrawiam
PS. przepraszam, jeśli w jakiś sposób naruszyłem regulamin. Mam nadzieje, że zrozumiecie zdesperowanego mężczyznę (?)
 

baja bongo

New member
ok, moze "kazdy ma swoj czas", ale Twoj tez juz powinien nadejsc. tak wiec takiej rady na pewno nie otrzymasz. sprawa nie wyglada na błahą. my za duzo Ci raczej nie poradzimy. tak jak napisales moze to dotyczyc problemow hormonalnych. chyba ze rzeczywiscie dojrzewanie jest u Ciebie az tak opoznione. w kazdym badz razie zalecam wizyte u lekarza. zglos sie do lekarza rodzinnego, a ten jezeli uzna, ze rzeczywiscie cos jest nie tak to skieruje Cie dalej.
 

forest

New member
Pójdź do endokrynologa, porozmawiasz konkretnie, może zleci jakieś badania hormonalne i się więcej czegoś dowiesz
 

android222

New member
Witam
Mam podobny problem co kolega wyżej tylko że mam już 23 lata i bardzo martwi mnie moja niesprawność.
Oczywiście wiem że na forum nikt mi nie pomoże ale może ktoś już znał takie przypadki oraz rezultaty leczenia ?
 

bobek32

New member
android222 napisał:
Witam
Mam podobny problem co kolega wyżej tylko że mam już 23 lata i bardzo martwi mnie moja niesprawność.
Oczywiście wiem że na forum nikt mi nie pomoże ale może ktoś już znał takie przypadki oraz rezultaty leczenia ?
No więc stulejkę to wiadomo jak się leczy - lekiem o nazwie urolog.
Co do włosów i wyglądu to faktycznie może to być rezultat niedoboru hormonalnego. Najlepiej iść do specjalisty.
Wielkości penisa też raczej się nei zmieni. Podobno rośnie do 25 roku życia a potem już nie. Pozostają metody powiększania ale dla kogoś kto ma penisa do 10cm się tego nie zaleca. Zabieg może być niebezpieczny i zaburzyć czynności seksualne.

P.s
Ja też młodo wyglądam. Mam 24 lata a jak kupuję czasami fajki to mnie o dowód pytają. Zarost na twarzy mam ala Adam Małysz :p

P.s 2
Przynajmniej w wieku 40 lat będziemy mogli młodsze laski wyrywać :p

P.s 3
Oczywiście specjalistą nie jestem więc moją wypowiedź traktujcie tylko jako radę a nie ekspertyzę sądową. Z problemami zdrowotnymi najlepiej zawsze walić do lekarzy. W końcu "Od tego oni są! Od tego są oni!"
 

Alex

New member
Rozumiem Wasz ból. Jak chodziłem do Technikum to na tle pozostałych kumpli z klasy wyglądałem jak chłopczyk z przedszkola. Byłem niski, mały i nie goliłem się. Co prawda włosy na jajkach i pod pachami miałem. Na studiach podobnie kiepski zarost itp itd. Później w ciągu roku tak mi morda obrosła, że teraz jak się nie ogolę to wyglądam jak Rumcajs.
 

Crytek

New member
No ja mam podobny problem, też mam 17 lat, sporo kumpli się już goli a ja mam dziwny problem z tym zarostem. Na podbródku zarost rośnie nieregularnie, mam tylko kilkanaście może kilkadziesiąt ale raczej naście grubszych czarnych włosów reszta takie białe malutkie. Chciałbym żeby to rosło fajnie i normalnie;p Czy regularne golenie da mi bardziej doroślejszy zarost?

P.S
sorka że tu pisze ale nie chciałem dawać podobnego tematu
 

apolo12

New member
Chłopaki naprawde nie chcecie mieć zarostu ja w wieku 17lat muszę golić się codziennie i dotego mam twadry zarost.Jak zapewne wam też chodzi o owłosienie penisa co idzie z tym brzuch i klatka piersoiowa ja bym dał wiele żeby nie mieć 3/4 ciała we włosach.Rosną wszędzie tylko nie na głowie..ehh
To i ja zadam pytanie czy zbyt duży zarost na ciele w wieku 17lat jest czymś dziwnym chodzi mi o problem hormonalny?
 

bobek32

New member
apolo12:
Przyczyną może być podwyższony poziom androgenów.
Choroba (Hirsutyzm) może występować rodzinnie, albo pojawić się na skutek przestrojenia hormonalnego organizmu. "Może być spowodowana występowaniem nowotworów hormonalnie czynnych (niektóre guzy jajnika (u kobiet), rak nerki oraz rak tarczycy)."

Oczywiście piszę że mogą, więc niekoniecznie muszą....
Jeżeli rzeczywiście masz ich mnóstwo to może wybież się kiedy do specjalisty

http://mediweb.pl/symptoms/wyswietl_s.php?id=4
 

fogstulej

New member
Hirustyzm wystepuje u kobiet ciołku. U mężczyzn przeciez nie ma takiej granicy przy ktorej jest duzo wwlosów czy mało. Chyba ze syn ma maxymalnie wiecej włosów niz ojciec to faktycznie cos moze sie dziac,, a w takiej sytuacji to po prostu tak masz i tyle.
 

bobek32

New member
fogstulej napisał:
Hirustyzm wystepuje u kobiet ciołku..
"Hirsutyzm to nadmierne owłosienie typu wyłącznie dla kobiet i dzieci,"

http://www.sciaga.pl/tekst/23056-24-cho ... wnetrznego

"Hirsutyzm może wystąpić także u mężczyzn, choć w mniejszym stopniu...nie należy go zbytnio bagatelizować, ponieważ w niektórych przypadkach może być zwiastunem poważniejszych chorób."

Artykuły o nadmiernym owłoosieniu:

http://translate.googleusercontent.com/ ... N--6zt4oYg

Przyczyny:
"Nabyte", "działania niepożądane leków, stowarzyszenia chorych na raka i mogą być powiązane z zaburzeniami jedzenia"

"Nabytych lanuginosa nadmierne owłosienie jest często obecne na raka. [23] Warunek ten jest również związane z zaburzeniami metabolicznymi, takimi jak anoreksja , brak równowagi hormonalnej, takich jak nadczynność tarczycy , lub jako efekt uboczny niektórych leków"

http://www.uroda.senior.pl/168,0,Nadmie ... ,4721.html

apolo12:
fogstulej napisał:
po prostu tak masz i tyle
 

wstydliwy1

New member
Dobry dzień.
Wróciłem troszkę na forum i tu zaskoczenie, bo temat się rozrósł pod moją nie obecność. U mnie zmiany są częściowe. Owłosienie łonowe pojawiło się, ale odnoszę wrażenie, że miną wieki zanim zamieni się to w dżunglę zamieszkaną przez tarzana. Pod pachami kompletna pustka zresztą na twarzy też. Penis jak nie rósł tak nadal nie rośnie i wciąż nie widzę u siebie krzty spermy. Rodziców wyjaśnienie jest jedno - wszystko w swoim czasie, i coś mi się wydaje, że ich nie przekonam :/ Potem może zamieszczę fotki penisa i "ocenicie" go. Na pewno mam stulejkę to wiem, ale bardziej chodzi mi o rozmiar. Proszę mnie tu źle nie zrozumieć, nigdy nie wystawiałem małego przed innymi mężczyznami w moim lub większym wieku i zbytniego rozeznania nie mam. Mogę sobie jedynie wyobrażać.
 

programista010

New member
wstydliwy1 napisał:
Dobry dzień.
Wróciłem troszkę na forum i tu zaskoczenie, bo temat się rozrósł pod moją nie obecność. U mnie zmiany są częściowe. Owłosienie łonowe pojawiło się, ale odnoszę wrażenie, że miną wieki zanim zamieni się to w dżunglę zamieszkaną przez tarzana. Pod pachami kompletna pustka zresztą na twarzy też. Penis jak nie rósł tak nadal nie rośnie i wciąż nie widzę u siebie krzty spermy. Rodziców wyjaśnienie jest jedno - wszystko w swoim czasie, i coś mi się wydaje, że ich nie przekonam :/ Potem może zamieszczę fotki penisa i "ocenicie" go. Na pewno mam stulejkę to wiem, ale bardziej chodzi mi o rozmiar. Proszę mnie tu źle nie zrozumieć, nigdy nie wystawiałem małego przed innymi mężczyznami w moim lub większym wieku i zbytniego rozeznania nie mam. Mogę sobie jedynie wyobrażać.

Nieleczona stulejka może właśnie powodować że ci siusiak nie urośnie, więc najszybciej marsz do urologa, penis rośnie do 25 ale tracisz kolejne cm z każdym rokiem jeśli stulejki się nie pozbędziesz:p
 

wstydliwy1

New member
Tyle, że w tym wieku aby nie mieć ani krzty spermy to już jest chyba coś bardzo nie tak. Nie wiem albo źle się masturbuje albo za często albo za krótko. Teraz wszyscy się zaczną śmiać etc. Masturbacja to dla mnie jechanie sobie ręką w górę i w dół. Teoretycznie gdybym nie miał stulejki napletek zsuwał by się i nasuwał i pewnie jakieś tam odczucie by było (nie wiem, mam stulejkę), ale w moim przypadku napletek ani drgnie a ruszanie skórą zaraz przy brzuchu jakoś specialnie mnie nie rajcuje. Wiem jak to zabrzmi, ale... czy dobrze to robie ? :oops: No bo jak tu się masturbować kiedy cały penis ani drgnie (nie chodzi o sztywność a o ruchy skóry które jak podejrzewam dają tą rzekomą przyjemność). Właściwie to nigdy nawet nie doszedłem do tego stanu przed wytryskiem gdzie czuje się tą mega przyjemność itd. Wiem, że to bardzo dziwne, ale ja naprawdę nie wiem jak to robić :oops:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry