• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

17 dni po zabiegu obrzezania

polipop1

New member
Wszystko wygląda okej. A co do blizny to cierpliwości są jeszcze ślady po szwach także jeszcze musisz trochę zaczekać. Tydzień dwa i już zacznie wszystko wygladac estetyczniej
 

Umlek12

New member
Cześć ;) Minęło 24 dni od zabiegu . Efekt według mnie jest koszmarny , niby wszystko sie zrosło itd ale blizna jest ogromna i wyglada to jak bym miał dwa te pierścienie na żołędziu :/ Nie wiem co o tym myślec , niby jest w miarę fajnie ale mam wrażenie ze nie jest to zrobione dobrze i lekarz cos schrzanił ,jedynie od spodu wyglada to dobrze . Co o tym myślicie ?

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
24 dni to wcale nie tak długo. Ledwie sie zagoilo teraz musi sie "ułożyć" poczekaj z 3 lub 4 miesiace, zobaczysz ze bedzie wygladac bardziej naturalnie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja mam prawie zawsze rację ;) Inna sprawa co dla ciebie oznacza że będzie cacy wyglądać. Każdy ma inny próg zadowolenia. Zastanawia mnie jedno, napisałeś że blizna jest ogromna. Pokaż no to palcem żebym uwierzył że śnie.
 

Podobne tematy

Do góry