• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

16 dni po zabiegu

Maciek128

Member
Za to jak mnie potraktowały konowały inne Konowały w Krakowie, Katowicach, Mysłowicach, Jaworznie, Wrocławiu, Toruniu, obiecałem sobie, że będę każdemu pomagał z takim problemem jak ja. Tylko kasę wyciągnąć, jeden mnie leczył przez 3 lata, każda wizyta 250 zł.... zastanawiałem się, czy go nie pozwać.

Działaj chłopie i wszystkiego dobrego!!!!
W poniedziałek się umowie do tego twojego lekarza obok Katowic a na razie kupiłem masc A+E+F (tylko taka byla) I będę smarował 2x dziennie, może lepsze to niż niczym nie smarować
 

Maciek128

Member
Pytanko, ile czasu po odpadnięciu ostatniej zszywki stosować octanisept w żelu?
Ja jak zaczely mi odpadać zszywki zacząłem obcinac fragmenty pierścienia które zawadzały i dzięki temu rana się nie rozdrapywala, raczej stosowałem octenisept w płynie i po kilku min wycierałem do sucha żeby też lepiej się goiło, ogólnie octeniseptem psikam do dzisiaj ale jak ci odpadnie wszystko to kilka dni później możesz już bez opatrunku śmigać:)
 

boomboom

New member
Bez opatrunku to śmigam od 7 dnia jak lekarz zalecił 😁 na kontroli wywalił mi opatrunek i już dyndał swobodnie. Została mi ostatnia zszywka, jutro może wyjdzie. Jak widzę, każdy ma inne zalecenia od lekarzy. Dlatego też dobrze poczytać i porównać doświadczenia.
 

Podobne tematy

Do góry